2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باشه همون

😑😑شت

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
2731
شوخی قشنگه ولی نه راجب چیزایی که خدا داده مث قیافه .خانواده  حالا بازم خودتون صلاح میدونید

من دوس داشتم مادرشوهرم ی جنبه منفی داشت🤣

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

حالا بیا و قضاوت نکن فرزندم ولشون کن

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
2738
كي ميگه اصلا مهم نيست😂 چرا عزيزم يه مقداري مهمه همه روانشناسا ميگن

هست ولی بسته به دید شما داره که چه کسیو زیبا یا زشت ببینید عشق اگر واقعی باشه خار رو گل میبینی ولی سوالم اینه اگر این اقا پول نداشت بازم قبول میکرد اینجاست که شک دارم .این دختره سطحش خیلی پایین تره پستای خز میزازه عکس از لباساش و ناخونش مشخصه داره حسابی استفادشو میکنه

بچه ها من فكر نميكنم خيلي هم پولدار باشه ديدم پسره رو از نزديك يك ٢٠٧ مشكي داره.

منم یک دوست دارم 206 داره تو شهر میچرخه مهمونی یا مسافرت شاسی بلند و خیلی دیگه چندتا ماشین دارن

عزیزم گفتنشم زشته .بنظرم استارتر کار خوبی نمیکنه این عکس و گذاشته مسخره کردن ادما زشته

مسخره نکردم تو تلویزیون اومدن 

بعد من نظر شخصیم دادم چی گفتم

بابا پسر تاجر 

پسره هم عکاس 

تازه بعد برنامه کلی با بازیگرا عکس انداخته

حالا مگ پسره ادم نیس

چون زشته نباید محلش داد

فیلم هزار دستاتو دیدین ک پسره معلوله دختره دانشجو  و خیلی زیبا زنش شد؟؟

2706