2703
2553
بچه ها من فكر نميكنم خيلي هم پولدار باشه ديدم پسره رو از نزديك يك ٢٠٧ مشكي داره.

وتلا ۲۰۷ الان ۱۵۰ تومن پولشه

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا حرفی ندارم نمیتونم باور کنم کسی بخاطر پول تن به همچین ازدواجی بده پشت برده چه خبره خدا عالمه اما بعد اینکه اوردنش تو ماه عسل دختره معروف شد تا قبل ماه عسل هیچ عکسی از خودش و پسره تو شبکه های اجتماعی نمیزاشت

رپلی کنید دوس دارم😆                   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌       نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 دلم برا دخترم میسوزه آخه وقتی بزرگ بشه هیچی نمیتونه ازم مخفی کنه...😜
عزیزم این چه حرفیه میزنی؟

شوخی نباید بکنم

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
2456
وتلا ۲۰۷ الان ۱۵۰ تومن پولشه

الان پولش۱۵۰

قبلن ک‌نبود

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
عزیزم گفتنشم زشته .بنظرم استارتر کار خوبی نمیکنه این عکس و گذاشته مسخره کردن ادما زشته

من به ایشون توهین نکردمم ک گفتم پول چیز خوبیه فقط همین نکه بگم ایشون زشته

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....
2714
2706