2733
2734
عنوان

ختم چهل روزه دعای نادعلی (ع)

| مشاهده متن کامل بحث + 4006 بازدید | 577 پست
من کرج ام. نت کرج تازه امروز وصل شد نت نداشتم از همگی عذر میخام

من تا الان همه رو خوندم

ولی فکرکنم از اول استارت بزنیم خیلی خوب باشه

بازم هرچی نظر دوستان هست

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه ها امشب طبق لیست نوبت من هست؟ درسته یامن اشتباه میکنم؟

امشبم خوندم

انشالله همه حاجت رواشیم❤

این قطعی نت روال چله رو بهم ریخت

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!

خونده شد

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
2738
بچه ها امشب طبق لیست نوبت من هست؟ درسته یامن اشتباه میکنم؟ امشبم خوندم انشالله همه حاجت رواشیم❤ ...

نه روالش بهم نریخت من که هرشب میخونم قطعم بود میخوندم

حاجت روابشی ان شاالله😍😍

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙

دوستان ختم ۲۳  آبان شروع شد و امروز که ۹آذر هستش 

نفر ۱۶ رو خوندیم 

ان شاالله حاجت روا بشن 

گفتم بگم که دوستان اگر یادشون نیست روز چندمه یادشون بیفته

حاجت روا بشید همگی دوستان گلم😘😘😘

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙
روز ۱۸ ب نیابت از منه، عمیقا برای مشکلم دعا کنید دوستای عزیزم 

چشم دوست گلم ان شاالله حاجت روا میشی و قبل تموم شدن ختم میای میگی به حاجتت رسیدی

2706