2726

یکبار بشین با خودت حلش کن. تصمیم بگیر و تمومش کن این دو دلی رو. دیگران تو زندگیت نیستن. بخدا مردم هم اینقد مشغله و درگیری دارن ک کار ندارن شوهرت چند سال بزرگتره.. پای خودشون باشه مرد خوب باشه با هر سنی انتخاب میکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون عشقم یعنی خوبه ظاهرش؟ نسبت به من

عزیزم ایشون مشکل اصلاااااااا نداره 

مشکل از شماست ، ناراحت نشیااااااا 

چون انتخاب کردی و الان پشیمونی ، 

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
2728
بخدا راس میگم.. نکن اینکارو. حرفه کسی رو اینجا گوش نده.. چه زنایی ک نیستن بخاطره یخورده درک ی خرده آ ...

چند روزه باهاش سردم خیلی نگرانه بهم میگه احساس میکنم دو دل شدی من گفتم نه اشتباه فکر میکنی اما درست احساس کرده بود با مادرم صحبت کرده خیلی خوشحال بود میگفت تو چرا خوشحال نیستی

ممنون عشقم یعنی خوبه ظاهرش؟ نسبت به من

اره بابا شوهر منو ببینی چی میگی چهره من شکل عروسکه ۱۵ سالگی زنش شدم ایشون ۲۶ بود الانم ۲۰ سالمه و یه دختر دوساله دارم ولی هرجا میرم میگن شوهرت خیلی اقاس و تو خیلی خوشگلو شلوغ 😊😊

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....
چند روزه باهاش سردم خیلی نگرانه بهم میگه احساس میکنم دو دل شدی من گفتم نه اشتباه فکر میکنی اما درست ...

بخدا داری با احساسات اون آقا بازی میکنی.. ببخشید اینجوری میگم فک کن خواهرتم.. ازدواج نکنی بعد پشیمون شی. 

منم ک یکی دو سال ازن بزرگترم.. کاش عکس شوهرمو نشونت بدم ولی قبول نمیکنه. کله موهاش سفیده. ولی مهربون ...

آخی آره گفتی چقدر مرد خوبیه خیلی خوشحالم برای شما، عکس نامزدمو دیدی که همسن میخورن یا نامزد من بزرگتر میخوره یا همسر تو؟

عزیزم اگه فقط اختلاف سنی بخاطر چهرشون و حرف مردمه ک کار شما خیلی اشتباههههههه ولی اگه رفتار و اخلاق ...

فقط و فقط بخار عدد سن ظاهر وگرنه من حتی چهره اش به دلم میشینه از نظر چهره

2706