2726
آره واقعا به نظر خودم ازدواج کنیم زوزتر بهتره فقط راستش به دلیل این عدد سن ظاهری دو دل شدم

این چه حرفیه واقعن یه مشاور برو باش 

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به فکر جدایی بودم بخاطر همین مسله🙈

😶😶😶بخاطر سن طلاققق وا مگه قبلش نمیدونستی

فکر کزدی بشی سیب گاز زده جانی دپ میگرتت 😂😂

بچسب به همسرت بخدا خیلی اقا ومتینن

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....
به فکر جدایی بودم بخاطر همین مسله🙈

بخدا راس میگم.. نکن اینکارو. حرفه کسی رو اینجا گوش نده.. چه زنایی ک نیستن بخاطره یخورده درک ی خرده آرامش ک دوست ندارن جای تو باشن. سن ی عدده فقط.. عشق سن نمیشناسه. 

بله  من فکر کردم کمتر باشن  گلم منم مث شما چند ساله عقدم بخاطر مشکلاتمون  ولی قو ...

متشکرم عزیز آره میدونم واقعا درست میگید، من حالت روحی خوبی ندارم به شدت مشکل دارم و زندگیم بهم ریخته اس، بخاطر عدد سن ظاهری ایشون تو فکر جدایی بودم ب ای همین از بچه ها سوال کردم که واقعین چیه

دو دلی تو تموم کن نظر نگیر اینجا کله دنیا داره بهت نظر میده و هرکسی ی نظری داره اینجوری بیشتر دو دل ...

آره خب اما فقط میخواستم ببینم چهره اش چند میاد بهش

منم ک یکی دو سال ازن بزرگترم.. کاش عکس شوهرمو نشونت بدم ولی قبول نمیکنه. کله موهاش سفیده. ولی مهربون آقا نجیب. وقتی دوتایی هستیم عین ی بچه میشه. اصلا اینطور نیس ک چون سنش بالاس پس به تو نزدیک نیس. 

متشکرم عزیز آره میدونم واقعا درست میگید، من حالت روحی خوبی ندارم به شدت مشکل دارم و زندگیم بهم ریخته ...

عزیزم اگه فقط اختلاف سنی بخاطر چهرشون و حرف مردمه ک کار شما خیلی اشتباههههههه

ولی اگه رفتار و اخلاقش مشکل اساسی داره اون بحثش جداست

مواظب زندگیت باش

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
2706