2733
2734
عنوان

نظرتون درمورد این عروسا چیه؟چه فکری درموردشون میکنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1649 بازدید | 106 پست
پدرم وضع مالی خیلی خوبی داشت جهیزیه خیلی خوبی بردم مثل همه دخترای فامیلمون حتی یه سر و گردن بالاتر&n ...

خانواده شوهر منم چون درس میخونم میگن درس ک ملاک نیس  

نمیدونم قلاب بافی اونا ملاکه پس؟  

عاشق خوراکی‌ام😋 عاشق خونه ویلایی قدیمیمون😍 بفرمایید چای قند پهلوِ دیشلمه🥰 
میتونم بپرسم چرا؟البته اگه خاستی بگوااجباری نیس

بخاطر اینکه با ازدواج با این آقا ممکنه دوباره اون آشغالو ناخواسته ببینم و از جریان زندگیش با خبر بشم اخه خواستگارم استاد شوهر سابقم بوده و مطبشون کنار هم هست

و بعد اینکه اختلاف سنی هم با هم داریم

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خانواده شوهر منم چون درس میخونم میگن درس ک ملاک نیس     نمیدونم قلاب بافی اونا ملاکه ...

دقیقا من اون زمان دانشجوی دکتری بودم بعد خواهرای اون دیپلم البته مطمعن نیستم دیپلم هم داشته باشن آخه به دیپلم میگفتن دیفلم!!!

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
بخاطر اینکه با ازدواج با این آقا ممکنه دوباره اون آشغالو ناخواسته ببینم و از جریان زندگیش با خبر بشم ...

ای جانم.عزیزم.نمیدونم چی بگم‌.ان شاءالله ب مراددلت برسی

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
2731
ای جانم.عزیزم.نمیدونم چی بگم‌.ان شاءالله ب مراددلت برسی

امیدوارم عزیزم

شاید باپول خودش و همسرش خریده باشه 

دخترا خیلیاشون قبل ازدواج سرکارمیرن حالا ممکنم هس پدرش کمکشون کرده باشه 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2738
دقیقا من اون زمان دانشجوی دکتری بودم بعد خواهرای اون دیپلم البته مطمعن نیستم دیپلم هم داشته باشن آخه ...

من موقع عقد ارشد بودم شهریور

مهر دکتری ثبت نام کردم

از بهمنم میرم برای تدریس دانشگاه آزاد

حالا جالبیش اینه انقدر سعی کردم که خاکی‌طور رفتار کنم ک احساس کمبود نکنن حالا اونا برای من کلاس میان!

اصلا هم دلم نمیاد چیزی بهشون بگم،با خودم میگم گناه دارن

مثلا خواهرش قلاب بافی یاد میده،من نمیدونم کی اخه میره قلاب بافی یاد بگیره؟ مدام میگه هنرجوهام! هنرجوهام ب پام بلند شدن و همه میشناسن منو همه هنرجوم بودن و من فقط بهت زده نگاهش میکنم!!!

من تهرانم خانواده همسرم شهر دیگه

بقران خواهرش ب من پیام میداد شیربها نگیرررررر مگه تو تهرانی اصیل نیستی؟؟؟؟؟ تهرانیای اصیل شیربها نمیگیرن!!!

یعنی نقطه ضعفشون اینه ک من درس میخونم و تهران ب دنیا اومدم!

وای وای یادم ننداز حرفای احمقانشون رو!

از خواستگاری برگشتنی تو ماشین حساب میکردن اگه من طلاق بگیرم چنتا سکه قانونا میتونم بگیرم؟! خواهرش میگفت قانونی ۱۱۰تا مادرش حرص میخورد نه خواهرش وکیله کل‌ش رو میگیره!

بعد جریانی ک تو عقد پیش اومد و اینهمه کینه ک ازشون داشتم منم قطع رابطه کردم و بعد گذشت دو ماه اصلا پام رو خونشون نذاشتم و آرامش دارم!

عاشق خوراکی‌ام😋 عاشق خونه ویلایی قدیمیمون😍 بفرمایید چای قند پهلوِ دیشلمه🥰 
من موقع عقد ارشد بودم شهریور مهر دکتری ثبت نام کردم از بهمنم میرم برای تدریس دانشگاه آزاد حالا جا ...

مگه بدون اینکه ازمون جامع مقطع دکتری رو بدی میتونی بری دانشگاه تدریس کنی؟میگن نمیشه ها

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

من ک خیلی خوشم میاد. اصلا کیف میده ها خب باعث سربلندی آدمه ک ۰ تا ۱۰۰ یاحداقل چیزایی ک باید بگیره رو درست و حسابی بگیره . (من باکسی وجهزیه کم کاری ندارما کلی نظر دادم عشقا)

تو۱۶ هفته بارداری دخترمو ب علت ناهنجاری ازدست دادم . میشه بره اینکه بارداری بعدیم سالم باشه صلوات بفرستین... روحیم داغونه ❤
مامان من قبلا میکفت پول جهازتو بدیم خونه بعد خونه برو بده رهن باهاش ضروریات زندگی رو بخر،ولی انقد از ...

😂😂😂آره واقعا 

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨
2706