2726
عنوان

نظرتون درمورد این عروسا چیه؟چه فکری درموردشون میکنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1649 بازدید | 106 پست
عجب بی لیاقت اشغالی هم شوهر سابقت هم دوستت 

واقعا😔

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
واقعا جهیزیه سنگین بردن اشتباه بزرگیه ببین اگه نبری و حرف بشنوی دلت نمیسوزه میگی خب نبردم کنایه زدن ...

یکی از دلایلش اینه ولی دلایل دیگه هم هست...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند سالته؟

۲۸سال گلم

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
یکی از دلایلش اینه ولی دلایل دیگه هم هست...

چی عزیزم

2728
۲۸سال گلم

خیلی کم سنی

خوشبخت بشی

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

هممون اگه داشتیم بهترینا رو میبردیم

هرکی بگه نه و فلان بیسار،دروغه!

دمشون گرم

البته اگه دومادم سنگ تموم میذاره در زمینه خونه و ماشین و جشن

اگه ی پسر ی لاقباس ک خونه اجاره‌ایه و ماشین نداره اگه دختره پولداره حماقته بخواد باهاش ازدواج کنه چ برسه ب اینکه جهاز آنچنانی ببره 

عاشق خوراکی‌ام😋 عاشق خونه ویلایی قدیمیمون😍 بفرمایید چای قند پهلوِ دیشلمه🥰 
خیلی کم سنی خوشبخت بشی

امیدوارم عزیزم

ولی ضربه بدی تو زندگیم خوردم

حالا که فعلا اون منو داغ کرد سریع زن گرفت  بعد از جدایی اونم کیو!!!؟ دوست خودمو پرستار بچمو

هیییی.خیلی ناراحت شدم.دوستت آشغالترین فردبوده نامرد

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
هیییی.خیلی ناراحت شدم.دوستت آشغالترین فردبوده نامرد

آشغال واقعی شوهرم بود با اون خانواده مزخرف و چیپ و داغون و دوهزاریش که الهی تک تکشون روز قیامت جلوم آتیش بکشن و سیخ سرخ بکنن تو حلقوم و چشم و قلب ناپاکشون بلکه یکم دلم خنک بشه

آشغال واقعی شوهرم بود با اون خانواده مزخرف و چیپ و داغون و دوهزاریش که الهی تک تکشون روز قیامت جلوم ...

ایشالله ک دلت خنک میشه.خودتوناراحت نکن.بنظرم ازدواج کن بازم اونامیترکن بخدا

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
ایشالله ک دلت خنک میشه.خودتوناراحت نکن.بنظرم ازدواج کن بازم اونامیترکن بخدا

الان یه خواستگار دارم که اگه بهش بله بگم خانوادش از حسرت و حساااادت منفجر میشن

اما به یه دلیل دو دلم

الان ک هر جهازی ببری صدمیلیون کمتر نمیشه 

بله الان که همه چیز ده برابر شده

الان یه خواستگار دارم که اگه بهش بله بگم خانوادش از حسرت و حساااادت منفجر میشن اما به یه دلیل دو دل ...

میتونم بپرسم چرا؟البته اگه خاستی بگوااجباری نیس

2706