1676
1605
عنوان

نظرتون درمورد این عروسا چیه؟چه فکری درموردشون میکنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1552 بازدید | 106 پست

هممون اگه داشتیم بهترینا رو میبردیم

هرکی بگه نه و فلان بیسار،دروغه!

دمشون گرم

البته اگه دومادم سنگ تموم میذاره در زمینه خونه و ماشین و جشن

اگه ی پسر ی لاقباس ک خونه اجاره‌ایه و ماشین نداره اگه دختره پولداره حماقته بخواد باهاش ازدواج کنه چ برسه ب اینکه جهاز آنچنانی ببره 

عاشق خوراکی‌ام😋 عاشق خونه ویلایی قدیمیمون😍 بفرمایید چای قند پهلوِ دیشلمه🥰 
خیلی کم سنی خوشبخت بشی

امیدوارم عزیزم

ولی ضربه بدی تو زندگیم خوردم

💖💛💜یاسی جانم💜💛💖                                 مامان عاشقته دختر خوشگلم                                   💚💛🧡❤نیما جانم❤🧡💛💚                                        آمدی جاااااااااااااانم بقربان دو چشم مست تو، من فدای این سر و این شانه و این دست تو😂

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

حالا که فعلا اون منو داغ کرد سریع زن گرفت  بعد از جدایی اونم کیو!!!؟ دوست خودمو پرستار بچمو

هیییی.خیلی ناراحت شدم.دوستت آشغالترین فردبوده نامرد

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیییی.خیلی ناراحت شدم.دوستت آشغالترین فردبوده نامرد

آشغال واقعی شوهرم بود با اون خانواده مزخرف و چیپ و داغون و دوهزاریش که الهی تک تکشون روز قیامت جلوم آتیش بکشن و سیخ سرخ بکنن تو حلقوم و چشم و قلب ناپاکشون بلکه یکم دلم خنک بشه

💖💛💜یاسی جانم💜💛💖                                 مامان عاشقته دختر خوشگلم                                   💚💛🧡❤نیما جانم❤🧡💛💚                                        آمدی جاااااااااااااانم بقربان دو چشم مست تو، من فدای این سر و این شانه و این دست تو😂
1677
آشغال واقعی شوهرم بود با اون خانواده مزخرف و چیپ و داغون و دوهزاریش که الهی تک تکشون روز قیامت جلوم ...

ایشالله ک دلت خنک میشه.خودتوناراحت نکن.بنظرم ازدواج کن بازم اونامیترکن بخدا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ایشالله ک دلت خنک میشه.خودتوناراحت نکن.بنظرم ازدواج کن بازم اونامیترکن بخدا

الان یه خواستگار دارم که اگه بهش بله بگم خانوادش از حسرت و حساااادت منفجر میشن

اما به یه دلیل دو دلم

الان ک هر جهازی ببری صدمیلیون کمتر نمیشه 

بله الان که همه چیز ده برابر شده

الان یه خواستگار دارم که اگه بهش بله بگم خانوادش از حسرت و حساااادت منفجر میشن اما به یه دلیل دو دل ...

میتونم بپرسم چرا؟البته اگه خاستی بگوااجباری نیس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8
پدرم وضع مالی خیلی خوبی داشت جهیزیه خیلی خوبی بردم مثل همه دخترای فامیلمون حتی یه سر و گردن بالاتر&n ...

خانواده شوهر منم چون درس میخونم میگن درس ک ملاک نیس  

نمیدونم قلاب بافی اونا ملاکه پس؟  

میتونم بپرسم چرا؟البته اگه خاستی بگوااجباری نیس

بخاطر اینکه با ازدواج با این آقا ممکنه دوباره اون آشغالو ناخواسته ببینم و از جریان زندگیش با خبر بشم اخه خواستگارم استاد شوهر سابقم بوده و مطبشون کنار هم هست

و بعد اینکه اختلاف سنی هم با هم داریم

خانواده شوهر منم چون درس میخونم میگن درس ک ملاک نیس     نمیدونم قلاب بافی اونا ملاکه ...

دقیقا من اون زمان دانشجوی دکتری بودم بعد خواهرای اون دیپلم البته مطمعن نیستم دیپلم هم داشته باشن آخه به دیپلم میگفتن دیفلم!!!

بخاطر اینکه با ازدواج با این آقا ممکنه دوباره اون آشغالو ناخواسته ببینم و از جریان زندگیش با خبر بشم ...

ای جانم.عزیزم.نمیدونم چی بگم‌.ان شاءالله ب مراددلت برسی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای جانم.عزیزم.نمیدونم چی بگم‌.ان شاءالله ب مراددلت برسی

امیدوارم عزیزم

شاید باپول خودش و همسرش خریده باشه 

دخترا خیلیاشون قبل ازدواج سرکارمیرن حالا ممکنم هس پدرش کمکشون کرده باشه 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
دقیقا من اون زمان دانشجوی دکتری بودم بعد خواهرای اون دیپلم البته مطمعن نیستم دیپلم هم داشته باشن آخه ...

من موقع عقد ارشد بودم شهریور

مهر دکتری ثبت نام کردم

از بهمنم میرم برای تدریس دانشگاه آزاد

حالا جالبیش اینه انقدر سعی کردم که خاکی‌طور رفتار کنم ک احساس کمبود نکنن حالا اونا برای من کلاس میان!

اصلا هم دلم نمیاد چیزی بهشون بگم،با خودم میگم گناه دارن

مثلا خواهرش قلاب بافی یاد میده،من نمیدونم کی اخه میره قلاب بافی یاد بگیره؟ مدام میگه هنرجوهام! هنرجوهام ب پام بلند شدن و همه میشناسن منو همه هنرجوم بودن و من فقط بهت زده نگاهش میکنم!!!

من تهرانم خانواده همسرم شهر دیگه

بقران خواهرش ب من پیام میداد شیربها نگیرررررر مگه تو تهرانی اصیل نیستی؟؟؟؟؟ تهرانیای اصیل شیربها نمیگیرن!!!

یعنی نقطه ضعفشون اینه ک من درس میخونم و تهران ب دنیا اومدم!

وای وای یادم ننداز حرفای احمقانشون رو!

از خواستگاری برگشتنی تو ماشین حساب میکردن اگه من طلاق بگیرم چنتا سکه قانونا میتونم بگیرم؟! خواهرش میگفت قانونی ۱۱۰تا مادرش حرص میخورد نه خواهرش وکیله کل‌ش رو میگیره!

بعد جریانی ک تو عقد پیش اومد و اینهمه کینه ک ازشون داشتم منم قطع رابطه کردم و بعد گذشت دو ماه اصلا پام رو خونشون نذاشتم و آرامش دارم!

دقیقا من اون زمان دانشجوی دکتری بودم بعد خواهرای اون دیپلم البته مطمعن نیستم دیپلم هم داشته باشن آخه ...

😂😂😂😂دیفلم

ایران زندگی نمیکنم، گفتم اینو امضا کنم که دیگه تو تاپیکهام براتون سوال نشه.
1645