2737
2734
عنوان

طرز تهیه کیک شکلاتی

119 بازدید | 9 پست

خانما طرز تهیه کیک شکلاتی رو میگین

تاکه بودیم نبودیم کسی کشت مارو غم بی همنفسی تا که رفتیم همه یار شدند خفتیم همه بیدارشدند قدرآیینه رو بدانید که هست نه درآن وقت افتادو شکست😘😘

من دیشب کیک خیس شکلاتی درست کردم مزه اش عالیییی بود. حتما سرچ کن درست کن. اگه حال نداری سرچ کنی برات بنویسم.😂

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
من دیشب کیک خیس شکلاتی درست کردم مزه اش عالیییی بود. حتما سرچ کن درست کن. اگه حال نداری سرچ کنی برات ...

اره عزیزم بنویس

تاکه بودیم نبودیم کسی کشت مارو غم بی همنفسی تا که رفتیم همه یار شدند خفتیم همه بیدارشدند قدرآیینه رو بدانید که هست نه درآن وقت افتادو شکست😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دیشب کیک خیس شکلاتی درست کردم مزه اش عالیییی بود. حتما سرچ کن درست کن. اگه حال نداری سرچ کنی برات ...

وای من خیلی دوس دارم هرسری درست میکنم خیس نمیشه😕عین کیک شکلاتی معمولی میشه ممنون میشم بنویسی دستور پختو

وقتی برای کسی سنگ تموم میزاری منتظر باش تا با همون سنگ بزنه تو سرت...
2731

یک و نیم‌پیمانه شکر، یک و نیم پیمانه روغن مایع، یک و نیم پیمانه شیر و با ۴ قاشق غذاخوری پودر کاکائو خوب بزن. فقط مراقب باش. این یه مرحله اش یکم کثیف کاری داره. میپاشه اینور اونور موقع هم زدن. یکدست که شد یه لیوان از روی اون مایع بردار بذار کنار‌.  بعد سه تا تخم مرغ رو دونه دونه بزن توی بقیه که باقی مونده. تخم مرغا رو که زدی و یکدست شد، ۲ پیمانه ارد و یه قاشق مرباخوری بکینگ پودر و یک هشتم چایخوری وانیل رو که از قبل الک کردی رو هم بریز توش و با همزن بزن تا یکدست شه. خیلی نزنیا. فقط در حد مخلوط شدن. بعد بریز توی قالب. درجه فرها با هم فرق داره. من گذاشتم ۱۷۰ درجه. ۴۰ دقیقه. وقتی پخت دراوردم. تا کیک داغ بود اون یه لیوان مایعی که اون اول جدا کرده بودم رو ریختم روی کیک. یک ساعت گذاشتم باشه به خوردش بره. بعد از قالب دراوردم و برش زدم. عالی میشه.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
وای من خیلی دوس دارم هرسری درست میکنم خیس نمیشه😕عین کیک شکلاتی معمولی میشه ممنون میشم بنویسی دستور ...

نوشتم فدات شم. امیدوارم واضح باشه توضیحام.

یک و نیم‌پیمانه شکر، یک و نیم پیمانه روغن مایع، یک و نیم پیمانه شیر و با ۴ قاشق غذاخوری پودر کاکائو ...

خیلی ممنون  که توضیح دادی 👏👏👏

2738

@ماریاقناد   میخوام دستور کیک یزدیتو بخونم درست کنم😍😍😍😍😘😘واس‍ه اولین بار