2726
عنوان

فارکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3621 بازدید | 50 پست
نه عزیزم..ربات خودش انجام میده و سود روزانه واریز میشه...من راضیم خداروشکر..چون دردسر و استرسی نداره

اهان

اره برای اینکه ربات باشه خوبه

ولی حتی از بورس تهران اگه بشینی سرش ماهی ۳۰ درصد متوسط میتونی بگیری

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
اهان اره برای اینکه ربات باشه خوبه ولی حتی از بورس تهران اگه بشینی سرش ماهی ۳۰ درصد متوسط میتونی ب ...

والا من کلا تو کار بورس وارد نیستم اما چیزی ک شنیدم اینه که وقتی خودت انجام میدی خیلی ریسکش بالاس ینی به همون اندازه ک ممکنه بلندت کنه به همون اندازه هم زمین میزنه..حتی چنتا از دوستای بابام واسشون افتاده این اتفاق..جایی ک من هستم دگ کاری با خرید و فروش نداری به نظر به راحتیش میارزه حداقل

هرکی امضامو دید یه صلوات واسه ارزوم بفرسته..😍الهی عاقبت به خیر شین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من کلا تو کار بورس وارد نیستم اما چیزی ک شنیدم اینه که وقتی خودت انجام میدی خیلی ریسکش بالاس ین ...

اره ریسک نداره 

ارامش خیال داری😌

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
2728
من تو فارکسم سوالت چیه 

از طریق چه کشوری ثبت شم بهتره

میخوام حلال باشه و سوآپ صفر

از طریق چه کشوری ثبت شم بهتره میخوام حلال باشه و سوآپ صفر

سوآپ نمیدونم چیه. منظورت از حلالم نمیگیرم 

با پاسپورت باید ثبت نام کنی از طریق کارگذار واریز و برداشت انجام میشه. من شوهرم کارگزاره 

با چند دلار میخوای شروع کنی؟ 

یه گروه تو تلگرام هست برا خرید و فروش فارکس کمک هم میکنه کارشون هم حلاله خواستین شماره شون رو میدم&n ...

بد نیس

برام بفرستید ببینم

نه عزیزم..ربات خودش انجام میده و سود روزانه واریز میشه...من راضیم خداروشکر..چون دردسر و استرسی نداره

ببخشید چجوری ربات انجام میده؟کدوم بروکر هستید

آقا هستم خواهشا فحش ندید،نه تو تاپیکای خصوصی میام نه به کسی بی احترامی میکنم
نه هیچ مشکلی نداره...توضیحات بیشتر خواستین واتساپ در خدمتم

لطفا شمارتون رو بفرستید تو خصوصی

آقا هستم خواهشا فحش ندید،نه تو تاپیکای خصوصی میام نه به کسی بی احترامی میکنم
2706