2703
2553

بنظرتون وقتی ادم افسرده باشه.

دلش نه به خانواده ش نه کارش.نه به زندگیش خوش باشه.!!!!!

ا

تمام دکترای جهانم نتونن از افسردگی دپرسی درش بیارن.!؟

فقط یه چیز بخواد!: اون چیزم هیچ وقت&  بهش نرسه.

مرگ بهترین راه نیست.؟

فقط دکتر و مشاوره و حرف زدن باخانواده رو نزنین.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

نه صبر حوصله وبه خدا توکل کردن بهترین راه واسه همه چی یه ره چاهی هست

فقط منتظر 🤰اون روزم که دنیا بیای کو چولویی مامان اون روز بهترین روزه برام میشه واسه سلامتی کوچولو یه صلوات بفرستین😘

ن مشاور خانواده و ن دکتر بهت کمکی نمیکنن تاخودت نخوای توعقل داری تو نمیری دسشوییتو بخوری فقط عدای مریضیارو درمیاری منم اینجوری بودم میدونی تفاوت ادم واقعا افسرده با بقیه جیه ادم افسرده سرش توکارخودشه هیجوقت نمیگه حالم بده قصد مردن دارن حالم خوب نمیشه کلا به همه چی بی تفاوته کاری ک تومیکنی چوس نالس😐

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
2714

باید با واقعیت زندگی کنار بیای چاره ای نیست

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
ن مشاور خانواده و ن دکتر بهت کمکی نمیکنن تاخودت نخوای توعقل داری تو نمیری دسشوییتو بخوری فقط عدای مر ...

شاید خودمو نگم .

شایدم خودم باشم.

بنظرت اینجوری حرف زدن خوشحالت میکن‌ه‌

چاره که هست. مجبور باشی منت زندگی چرا نکشی

وقتی شانس زندگی کردن داری باید ازش استفاده کنی

منفعل نباش سعی کن به خواسته هات برسی

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2706