2737
2734

گاهي وقتا يکي دوتا سرفه کوچولو ميکنه بينيشم کيپ ميشه دکتر بردم گلوشو نگاه کرد کفت هيچي نيس و يه قطره بيني داد فقط ،اما باز نگرانم

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله

وقتی دکتر گفت چیزی نی نگران نباش پس .فقط حواست باشه سرفه خدای ناکرده بیشتر نشه .از عطر و ادکلن هم تکی محیطی ک بچس زیاد استفاده نکنید اذیت میکنه بجه رو

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وقتی دکتر گفت چیزی نی نگران نباش پس .فقط حواست باشه سرفه خدای ناکرده بیشتر نشه .از عطر و ادکلن هم تک ...

واقعا عطر و ادکلن اذيت ميکنه نوزادو ؟اخه شروع با عطر دوش ميکيره خودشم يکسره بچه رو بغل ميکنه

2738
معلومه كه عطر واسه نوزاد خوب نيست

کاش زودتر تدپيک ميزدم نميدونستم بوش واسه بچه ضرر داره من خودمم دائم استفاده ميکتم

واقعا عطر و ادکلن اذيت ميکنه نوزادو ؟اخه شروع با عطر دوش ميکيره خودشم يکسره بچه رو بغل ميکنه

اره عزیزم بوش تند باشه بچه کوچیکه اذیت میشه خصوصا توی خونه ایی ک نوزاد هس عطر نزنید بوی تندش توی خونه میمونه

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.
باشه عزيزم ممنون که اگاهم کردين

آخه ما دقیقا همین مشکل رو داشتیم.  با تافت بچه خفه میشد   باباهه ول کن تافت نبود.  مجبور شدیم جا براش درست کردیم تو حیاط   تافت و سشوار و اینه     بچه بهتر شد 

مپندار ؛ ای در خزان کشته جو      که گندم ستانی به وقت درو
2706