2733
2734
عنوان

بچه ها انقدر امروز دلم گرفت...ی لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 729 بازدید | 73 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حالا من زیر دست ارایشگر میرم مظلوم گندم میزنه ها میبینما تازه تشکر میکنم میرم بیرون🤦🏻‍♀️

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...
2738

ی احتمال دیگه هم داره ک ایشون پریود بوده باشه یا دچار سندروم قبل قاعدگی 😑😑

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     

یه بارم من اموزش میرفتم یه خانمه اومد مربیم زیر ابروشو برداشت یهو پاشد یه قشقرقی بپاکرد گفت این بااون فرق داره ول کنـنبود میگفت حالاجواب شوهرمو چی بدم،حالا اصلا مشخص نبود اخرسرم ول کرد رفت فکرکنم خواس پول نده

خراسان رضوی

کدوم منطقه؟ صاحب الزمان؟ 

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     

دلسرد نشو . بعضیا نسبت به ادمایی که تازه میبینن گارد دارن مدلشونه .بلاخره وقتی وارد یه کار میشی یه عده منتقدت میشن یه عده هم طرفدارت . خیلی طبیعیه . تو سعی کن با اعتماد به نفس باشی تو سالن. طوری نباش که تردید تو چهره ات باشه و مطمئن شو که کارتو داری درست انجام میدی . وقتی از درست انجام دادن کارت مطمئن باشی دیگه بیخیال که اون میخواد چی بگه .تو خوب بودی. موهارو هم موقع سشوار کردن نکشی 😁

2706