2703
2553
عنوان

راهنمایی میخوام آقایون هم بیان 📸

2674 بازدید | 202 پست

فرض کنید شوهر و زندگیتون و دوست دارین با همه ی مشکلات و دعواهایی که داشتین... قصد طلاق ندارین و شرایطش هم نیست..... 

من چند بار به اعتیاد شوهرم شک کردم یه چیزایی دیده بودم ولی بهش که میگفتم اصلا زیر بار نمی‌رفت حتی میگه اگه شک داری بریم آزمایش بدیم... ولی چند روز پیش کیف پولشو باز کردم تریاک دیدم هیچی نگفتم دو سه روز هرروز گشتم دیدم همیشه هست... نمیدونم اگه میکشه چرا هیچوقت بوشو نفهمیدم اگه میخوره چجوری آخه؟ چندبار تو دستشویی دیدم چند قطرش ریخته بود ولی نمی‌فهمم چطور ممکنه 

خواهرانه بهم بگین اگه جای من بودین چیکار میکردین با شرایطی که اون اول گفتم

آقایون اگه شما بلدین بگین چجوری مصرف میکنه عکسشم میذارم بگین اصلا تریاکه یا چیز دیگس

زنها...از تکراری شدن...از دوست نداشته شدن...از مثل روز اول نبودنمیترسند....گاهی زنها رامثل روز اول دوست بدارید ...مثل شوق اولین بوسه ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

انشاءالله الوچه و لواشک باشه تو اشتباه برداشت کردی😣

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2714

میخواستم شوخی کنم گفتم شاید ناراحت شی😕😕

ولی تریاک مگه ابکیه که چند قطره ش بریزه 

سفته ها

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

الان باید ده صحفه بگذره هی باید بگیم بگذار زود باش دیگه 

تاکه بودیم نبودیم کسی کشت مارو غم بی همنفسی تا که رفتیم همه یار شدند خفتیم همه بیدارشدند قدرآیینه رو بدانید که هست نه درآن وقت افتادو شکست😘😘
احتمالا ساقي محل هستن

نه مطمعنم خودش مصرف داره

زنها...از تکراری شدن...از دوست نداشته شدن...از مثل روز اول نبودنمیترسند....گاهی زنها رامثل روز اول دوست بدارید ...مثل شوق اولین بوسه ...
2706