2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانومی منم تازه یه ماهه بیمه دارم اقساطش یکم عقب بیفته مشکلی داره؟چجوری باید اقساطشو پرداخت کنم؟

من دلم روشنه من مامان میشم 😍 حالا هرچقدر دکترا بگن طبیعی نمیتونی مادر شی من به خدای خودم ایمان دارم گفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را منم خواستم ازش منتظر اجابتم برای رسیدن به خواسته دلم یه لبخند از ته دل رو لباتون بشونید😊دیدین گفتم دلم روشنه😉😍😍😍خدایا شکرت بعد از سه سال باردارشدم ❤بازم دلم روشنه قلب نینی تشکیل میشه نینی سالم و صالح دنیا میاد❤💞💗💟😍خدایا شکرت قلب نینی تشکیل شد صداشم شنیدم😍برای سلامتی نینی ام دعا میکنید؟
2728
خانومی منم تازه یه ماهه بیمه دارم اقساطش یکم عقب بیفته مشکلی داره؟چجوری باید اقساطشو پرداخت کنم؟

نزارید اصلا عقب بیفته سود خوش حسابی بهتون تعلق نمیگیره اونوقت.اگر ماهانه باشه و عقب بیفته شرکت در موقع حادثه خسارت نمیده از طریق آپلیکیشن آپ از طریقwww.bpi.ir از طریق عابربانک توسعه و پاسارگاد از طریق دستگاه پوز پاسارگاد و کشاورزی

نزارید اصلا عقب بیفته سود خوش حسابی بهتون تعلق نمیگیره اونوقت.اگر ماهانه باشه و عقب بیفته شرکت در مو ...

ممنونم 

من دلم روشنه من مامان میشم 😍 حالا هرچقدر دکترا بگن طبیعی نمیتونی مادر شی من به خدای خودم ایمان دارم گفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را منم خواستم ازش منتظر اجابتم برای رسیدن به خواسته دلم یه لبخند از ته دل رو لباتون بشونید😊دیدین گفتم دلم روشنه😉😍😍😍خدایا شکرت بعد از سه سال باردارشدم ❤بازم دلم روشنه قلب نینی تشکیل میشه نینی سالم و صالح دنیا میاد❤💞💗💟😍خدایا شکرت قلب نینی تشکیل شد صداشم شنیدم😍برای سلامتی نینی ام دعا میکنید؟