2726

کاری دستوپا کردین با سرمایه ای اندک که فقط ضرر کنید؟ یا سود کردین؟ کارو ادامه میدین یا ادامش ندادین؟ کارتون چیبود؟ 

بالاخره افتخار دادن بیان تو دلم کنجده مامان 😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تو اموزش دیدن ی کاری سرمایه گذاری کردم که بعد برم تدریس کنم همون کار رو ولی متاسفانه به نتیجه نرسیدم و پولم هدر رفت

با کیفیت ترین کاغذدیواری ، پوستر ، پارکت ، سقف کشسان و... با قیمت مناسب.                                    ایدی تلگرام : Miss_fathali
2728
من تو اموزش دیدن ی کاری سرمایه گذاری کردم که بعد برم تدریس کنم همون کار رو ولی متاسفانه به نتیجه نرس ...

چه کاری بود چقد هزینه کردی؟ 😔 چقد سخته ضررکردن  من هم کم اوردم

تا دلت بخواد .....از فروش میوه بگیر تا صنعت مرغ...ضرر کردیم سود کردیم....برا من اصن مهم نبود ...همینکه داریم یه کاریی میکنیم و درجا نمیزنیم برام خیلی ارزش داشت

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
همسرم کلی هزینه کرد سایت اینترنتی داد براش درست کردن چندتانیرو گرفت کل زندگیمو رفت برباد متاسفانه

چقدر هزینه کرد؟ درست میشه انشا ٔالله مردها هیچوقت نمیبازن

تا دلت بخواد .....از فروش میوه بگیر تا صنعت مرغ...ضرر کردیم سود کردیم....برا من اصن مهم نبود ...همین ...

انشا ٔالله که موفق باشین من هم فقط ضررمیدم طفلی شوهرم ضررامو میده همش شرمندم پیشش 😔 یک سال بیشتره پول تو جیبی هم نمیگیرم ازش از کارم هم هیچی برام نمیمونه 

پنجاه تومن شایدم بیشتر دوباره ازصفر شروع کردیم و...

خداروشکر گلم انشا ٔالله که ایندفعه فقط سودکنید و تو پول شیرجه برید