2733
2734
عنوان

از کدوم دسته کار برایی⁦(;;;・_・)⁩

184 بازدید | 9 پست

⁦(✿ ♡‿♡)⁩#  

تعداد رای : 31
نظرسنجی
فقط مخالف⁦(๑•﹏•)⁩
0
0%
همیشه خدا موافق⁦⁦(ー_ー゛)⁩
3
9%
بستگی داره بدم بیاد از کسی، مخالفم ⁦(・_・;)⁩
15
48%
خودمم نمی‌دونم چه خبیثی هستم ⁦(●__●)⁩
13
41%
هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩

هیچکدوم

من تصمیم گرفتم مادر بشم هیچ چیز نمیتونه مانع خواسته م بشه حتی پلی کیستیک! خدایاااا فقط محتاج نگاه توام .... از من دریغش نکن.. خیلی التماس دعا دارم برای همه ی بانوهای منتظر.‌‌.. ممنونم که دعامون میکنین😘❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچکدوم..طرف حقم

حق چه معنی میده ازنظرت؟!؟

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
2728
هیچکدوم

پس چی هستی که بینشون نیست ؟!

هیچکدوم    کلا بی ازارم  

عالی ⁦(。♡‿♡。)⁩

اونایی حز اینان که نمیان که عاشق پستامم همیشه محدود به افراد خاصی هست 😂😑

2738
هیچکدوم

⁦♥️⁩⁦♥️⁩