2733
2734
عنوان

همه بیان لطفا کمکم خواهش میکنم

127 بازدید | 19 پست

سلام اگ تابیکا قبلمو خوندید که فک کنم بدونید خانواده همسرم اذیتم میکنن الان برنج اورده بودن ۲۰۰ کیلو بعد از همسرم خاستن  بلندش کنه بلندش کرد و کمرش درد گرف بعد روز دیگه ازش خواستن جمعش کنه زیر آفتاب پهن کرده بودن خشک بشه چون با سبوسه خو شوهرمم گف نمیتونم وقتم ندارم باید برم باشگاه مادرشوهرمم نذاشت نه برداشت سریع دعای بد کرد که الهی خدا بکشتت امام حسین زنده برت نگردونه انشالله بمیری و فلان منم خیلی ناراحت شدم بهش گفتم چرا میزاری دعات کنن الان خوبه یعنی چی هر چی شد سریع دعا بد میکنن بعد بهشون گف زنم ناراحت شده چرا دعام میکنید بش میگن هاااا زنت خبرچینی کرده ما دیگه نمیخاییمش برید گمشید از خونمون ،بنظرتون کارم اشتباه بود به شوهرم گفتم

خدایا منو از این جهنمـــــــی که درخانه مادرشوهر زندگــی کردند نجات بده خواهش میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مادر؟؟؟؟ 😳😳😳😳😳دیوونه اس بنده خدا کاریش نداشته باش

وای دم شوهرت گرم ۲۰۰ کیلو رو بلند کرد؟؟؟

شوهر من دخترمو که ۱۰ کیلوعه میپرونه بالا گ بگیرتش کمرش رگ ب رگ میشه😁😁

امضا😛
نباید میگفت زنم ناراحت میشه.باید میگفت نگید خودم ازتون دلخور میشم

اره برا همین جبهه گرفتن الانم میگن چرا زنت بهت رسوند

خدایا منو از این جهنمـــــــی که درخانه مادرشوهر زندگــی کردند نجات بده خواهش میکنم
2738
ما باشون زندگی میکنیم الان پرتمون کردند

ی خونه بگیر بر از زندگیت لذت ببر مادرشوهرمن اصا دلش نمیادی همچین چیزایی بگه

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
200کیلو برنج تو حلق خونواده شوهرت   .اینا کی ان عامو

میگن ماخو نمیخوریم همش میره تو شکمتون😑

ی خونه بگیر بر از زندگیت لذت ببر مادرشوهرمن اصا دلش نمیادی همچین چیزایی بگه

اتفاقا الان میگه خوب کردم دعا کردم پسرمه همچی میگم حق نداشتی بهش برسونی تف بهت تف ب غیرتت فوشم داد

اره برا همین جبهه گرفتن الانم میگن چرا زنت بهت رسوند

همون دیگه

اونا پدرمادرشن

حق خودشون میدونن هرجور دوست دارن با بچه اشون حرف بزنن

حالا که میبینی شوهرت میگه بهشون.دیگه اینحور حرفارو بهش نگو

میگن ماخو نمیخوریم همش میره تو شکمتون😑

چجوری تحملشون میکنی

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
همون دیگه اونا پدرمادرشن حق خودشون میدونن هرجور دوست دارن با بچه اشون حرف بزنن حالا که میبینی شوه ...

کار همیششونه اخه منم چقد تحمل کنم

این همه کار میکنم براشون حتی لباساشونم میشورم بعد سر یه حرف شدم خبر چین یعنی حق ناراحتی ندارم خکدتو بزار جا من سر شوهرت هی‌حرف بزنن چی میکنی نمیگی بهش

2706