2703
2553

سلام شبتون بخیر رفقا

نتم اخرشه میخام ماهانه نت بخرم.یادمه قبلا ی کدی زده بودم الان یادم نیست.جوری بود مثلا 10گیگ نت 1ماهه ک میخریدم جز اون 10گیگم شبانه تا صب رایگان داشتم.الان یادم نی کد کدومه و چیه اگ بلدین میش بگین؟

‏یه سری آرزوهام هستن که وظیفه‌ شون به دل موندنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من یک ساعت پیش با #‍ 4444* نت گرفتم ماهانه پنج گیگ چهارده و پونصد

شمابااین کد برید ببینید بهتون چقد میده ضمنا برنامه ایرانسل من رو نصب کنید روی گوشیتون پیشنهادای خوبی داره

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.
من یک ساعت پیش با # ‍ 4444* نت گرفتم ماهانه پنج گیگ چهارده و پونصد شمابااین کد برید ببینید به ...

من بااین کد زدم ۱۰۰ مگابایت هزارتومن پیشنهادداد😐😐😐😐😐☹

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
2714
من بااین کد زدم ۱۰۰ مگابایت هزارتومن پیشنهادداد😐😐😐😐😐☹

ماهانه؟؟واسه هرکی ی پیشنهاد میده ی مدت بمن دو گیگ 9تومن میداد الان پیشنهادش واسه من عوض شدع

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.
ماهانه؟؟واسه هرکی ی پیشنهاد میده ی مدت بمن دو گیگ 9تومن میداد الان پیشنهادش واسه من عوض شدع

اره

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
اره والا ایرانسلی هستم زیاده؟یا کم؟بنظر خودم ک خیلی برام زیاده چون من مصرف اینترنتم بالاس هفته ای ب ...

بخدا 1ماهه الان دیدم زده 10تومن.5گیگ تو چقد گرون خریدی.من الان در ب در دنبال اون کدم کاش یجا یاد داشت میکردم

بخدا اگ الان بسته بخرم کد یادم میاد شانس گندم

‏یه سری آرزوهام هستن که وظیفه‌ شون به دل موندنه
2706