2726
عنوان

کسایی که سر در میارن بیان تو

111 بازدید | 18 پست

سلام بچه ها شده گاهی اوقات یکی دلتونو با حرفش بشکنه و شما ازش ازرده خاطر باشید و تو دل خودتون تو فکر خودتون بهش بگید ولش کن بابا فلانی که ادم نیست فلانی بی حیاست و اینا و واقعا هم طرف ی همچین خصلتی داشته باشه من از یکی ب خاطر اینکه دلمو بد شکسته و قلبم و روحم جریحه دار شده ازش بدم میاد تو ذهنم همش غیبتشو میکنم گاهی اوقاتم میبینی راجبش با کسی غیبت میکنم اینو میدونم ک رودر رو غیبت کردن گناهه میخام بدونم ایا تو ذهن هم غیبتشو کنی گناهه و اینکه اگه گناهه چجوری ترکش کنم و تو ذهنم ب اون طرف ن فکر کنم ن غیبتشو؟؟؟؟

فك نكنم تو فكر خودت در موردش فكر كني غيبت باشه ، معلم ديني ميگفت تو فكر خود غيبت كردن باعث زمينه سازي غيبت واقعي ميشه  تركش بهتره ، ولي اينكه چطور جلوشو بگيري نميدونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من شنیدم که وقتی داری یکاریو میکنی و میدونی اشتباهه پس یجورایی خدا میدونه تو ب اون عملت آگاهی داری و نوعی توبه محسوب میشه بشرطی که هی این کار تکرار نکنی سعی کن دلتو پاک کنی یا یبار رو کاغذ بنویسی که من این آدم فراموش کردم و راجبش دیگه فکر نمیکنم بعدم کاغذ پارش کن بنداز دور 

باور میکنید خیلی بد دلمو شکسته طوری ک میگم خدایا نمیگذرم تو هم نگذر گفتم هیچ وقت حلالش نمیکنم فقط ب ...

بنظرم نبخشیدن یا دلخوری شدید از کسی فقط آرامش خودتو بهم میریزه من تجربش کردم 

بخاطر خودت دلتو صاف کن ن بخاطر اون طرف

بنظرم نبخشیدن یا دلخوری شدید از کسی فقط آرامش خودتو بهم میریزه من تجربش کردم  بخاطر خودت ...

ببین تا حالا هر چی بهم گفت ب خدا جوابم حتی ندادم اونباریم ک تو اینیستاش بهم چرتو پرت فرستاد باز ج ندادم با اینکه از من کوچیکتره بی حرمتی خیلی بهم کرده گاهی تو اینیستاش گذاشت جدیداب مردم محبت میکنی هار میشن گاهی گذاشت فلانی حوالت ب عزای حسین گاهی گذاشت درد و بلام بخوره تو سر کسی ک پشتم بد میگه و بهم بدی میکنه این سری اخرم ک بد جوری دلم شکست ی استوری گذاشته بود ک فقط من ببینم انقدر سیاست داره ک منم هر بار ب شوهرم نشون میدادم میگفت ب خاطر من بگذر فلانی حسوده چکارش کنم من تو اقوام شوهرم از عمو و زن عنو خاله و عمه همه منو دوست دارن ب کسیم ن بی ادبی کردم ن بی حرمتی 

چی بگم والا دیکه بعضیا بیمارن نمیشه درمانش کرد😐 اخه اینجور آدما معمولا دوست دارن آدمو عصبی کنن اگه ...

اینسری ک برمیگرده ب پارسال بهم استوری گذاشت ارزش ادما رو از انتخابای اول و دومشون میشه فهمید میدونی بحث لیاقت ادماست،خدا بی دلیل مغزو نداده ازش استفاده کنید،حالامیدونی چرا ب دل گرفتم چون هم من مطلقه بودم هم اون منتها،من ب یکی شوهر کردم ک همسرمم شرایط خودمو داشت اونم قبلا ازدواج گرده بود طلاق گرفته بود  اینم بگم ک من ب خاطر اعتیاد همسر سابقم ازش جدا شدم  طوری ک توهم زدو منو ناقص کرد  ک برگشتم خونه ی بابام رفت گشت و گشت با ی پسره اوا خاهری بعد چهار سال دوست شدن ک میدونم چ کصافت کاریای کرده بود با یارو ک اینجا جاش نیست غیبتشم میشه میومد بهم تعریف میکرد انقدر فخر میفروخت ک پسر میاد منو میگیره درواقع اینجا ب شوهرمم توهین شد دیگه ب خدا همه گندکاریاشو قایم میکردم ک شوهرم نفهمه بعدا ک پسره امد خاستگاریش براش فقط ی عروسی خشک و خالی گرفت حتی انقدر ادم حسابش نکردن ی سرویس طلا بخرن ی خرید ببره این دختره رو حرفش انقدر قلبمو ب درد اورده ک نگو حتی مادر شوهرش  میگفت تو وصله ی ما نیستی ۵تا سکه مخرش کردن اون موقع اون واسه من فخر عروشی میکنه من خداییششوهرم عین ی دختر باکره ب ام خرید کرد و عروسیم چون عجله داشتیم ظهر انداختیم سالن چون محرم نزدیک بود ب نظرت چجوری فراموش کنم؟؟؟

فقط بسپارش بخدا که بهترینارو برات رقم بزنه و ب صلاح خودش اون آدمو مجازات کنه سعی کن باخدا بیشتر صحبت کنی کاریکه من این روزا بیشتر از هرموقع دیکه میکنم 

اون آدمم واگذارش کن بخدا منم حالم الان خیییلی بده در حدیگه فقط دارم گریه میکنم دلم گرفته از خیلیا ولی فقط خداست که بهم آرامش میده 

فقط بسپارش بخدا که بهترینارو برات رقم بزنه و ب صلاح خودش اون آدمو مجازات کنه سعی کن باخدا بیشتر صحبت ...

اگه پاکی نماز شب بخون انقدر ارومت میکنه واسه منم دعا کن مرسی ک امشب کنارم بودی باور میکنی داشتم سکته میکردم نگفتی چرا ناراحتی گریه میکنی گه اینجا جاش نیست درخواست دوستی بدم بیایی اونور

2706