1507
1521
ژل لب 😁

اونو که اصلن😐

من اگه سیندرلا بودم,مادر شاهزاده می‌گفت این که نمیتونه کفششو جمع کنه فردا چطور میخواد زندگی کنه.شاهزاده هم نمیگرفتدم و تا ابد حمالی می‌کردم  

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1475
شوهرم پولداره برامم خرج میکنه ولی اجازه نمیده عمل داشته باشم سزارینم اجباری گذاشت😖😖😖

امضات👌👌

ماهایی که مادر نداریم‌چه کنیم؟😔

خدایا..! به منم یه نی نیِ سالم و خوشگل هدیه بده لطفا👶🌹😍

مشکل مالی ندارم و نیاز به عملم ندارم 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
خیلی بده نه من صورتم افتاده شده و نیاز به لیفت یا تزریق چربی داره پشت پلکم پف داره اما نمیداره عمل ...

نه اتفاقا بد نیس همین عمل ها به اندازه ای که خوبی دارند عوارض هم دارند 

8
طلا میخریدم لباس چیزایی که دوست دارم عمل میخام چیکار آخر همش برای تو خاکه تو قبر میپوسه

طلا و لباس و میتونی ببری؟

لنطرم سرمایه ی زن زیباییشه

من اگه سیندرلا بودم,مادر شاهزاده می‌گفت این که نمیتونه کفششو جمع کنه فردا چطور میخواد زندگی کنه.شاهزاده هم نمیگرفتدم و تا ابد حمالی می‌کردم  

گمون نکنم.

البته الان ازش قول گرفتم اگه استخدامی قبول شم بینیم عمل کنم در کمال ناباوری قبول کرد

حالا یا از ذوق قبول کرده یا مطمئنه قبول نمیشم  

حیفه شوهرم بابا نشه.تصور اینکه یه دخترکوچولو با چشمای درشت و موهای مشکی یا یه پسرکوچولو که از تپلی دستاش مثل نون بربری شده، مامان صدام بزنه قند توی دلم آب میکنه.خدا همه تون رو حاجت روا کنه،میشه واسه رسیدن به آرزوم 1 دونه صلوات بفرستید؟

من عقد بودم رفتم ارتودنسی کنم

به شوهرم گفتم تو مطبم،گفت اگه رفتی زیر دست دکتراز اونورم میای محضر طلاقت بدم😐

پولشم بابام میخواست بده😶😶😶

خیلی دوست دارم خنده هام شیک و باکلاس باشه،ولی همیشه آخر خنده هام صدای گراز درمیارم😃از نظر روحی خیلی به خرید احتیاج دارم ،ولی از نظر مالی بیجا میکنم🙄...من نمیخوام زندگیم بیوفته رو غلطک همینکه غلطک نیوفته روم صافم کنه راضی ام😂تو اسلحه رو بزار روقلبم بگو دوسم نداشته باش،من دستتو میبوسم میگم بکش ماشه رو احسان😍😂به امید روزی که تو سه کلمه خلاصه شم《کثافت میلیاردر شده》....خداروشکرفرهنگ سازی شد تو عروسیا هرکی میخواد میرقصه،،،،قبلا مقاومت میکردی پاهاتو میگرفتن رو زمین میکشیدنت میبردن وسط😂😐😐😐😐
1403

من برای عمل همسرم مشکلی نداره ولی شنیدم تا عمل ضروری ندارید نرید برای عمل چون اتاق عمل لوازم رو چندبار مصرف میکنن برای بیمارا و احتمال هر عفونت وجود داره برای همین کلا منصرف شدم 

نه اتفاقا بد نیس همین عمل ها به اندازه ای که خوبی دارند عوارض هم دارند 

خیلی از دوستام عمل کردن هیچیشون نشد

1514