2737
2734

مثلا اگه تو جمع ی نفر با تیکه صحبت کنه یا فلان چیزو تو اینستا بزاره من فک میکنم منظورش به منه..کلا زیادی ب خودم میگیرم و همینم باعث میشه خیلی اذیت بشم...ینی اگه ی نفر ی حرکتی کنه تا چند روز ذهنم مشغوله که چرا فلانی اینکارو کرد؟؟منظورش چی بود؟؟و اینکه خیلی برام مهمه که پشت سرم چی میگن....اینم بگم خدایی کار خاصی نمیکنم ک کسی بخاد نکه بگیره ازما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

منم بعضی موقعها اینجوریم.. مجازی نه.. اما مثلا صحبت مادرشوهرم با ی دوست یا فامیل بعد اون طرف ب من نگا میکنه... خیلی بدم میاد😑😑😓

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     
کلا فکر میکنی ادم خاصی هستی و دیگران بیکارن صبح تا شب در مورد شما صحبت کنن.. این فکرا رو دور کن از خ ...

نه فکر میکنم دوس ندارم کسی از من چیزی به دل بگیره و ی نکته دیگه اینکه میدونم افراد دورو برم با وجود خوب بودن رابطشون پشت سر طرف حرف میزنن

2706