2737
2734
عنوان

کسی میاد به خوابم از اینده میگه

246 بازدید | 39 پست

یعنی من ازش سوال کنم میگه درستم میشه.. ولی چند سال پیشا خیلی خوشم میومد اراده میکردم میومد نه اون شبا ولی یه شبی تو خوابم میومد.. بعد کلا قطع شد پریشب امد سوالایی که کردم جوابمو داده ولی از لحاظ روحی بهم ریختم چرا من اینجوریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

جن زده شدی

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
2738

چون این جور مسائل سر و رازه نباید همه جا جار زد

پدر بزرگ من داشته کار میکرده یه جوونی میاد یه کتاب بهش میده میگه اینو تحت هیچ شرایطی زمین نزار

کتابو ک میگیره از اون ب بعد کلی وضع مالی و همه جوره زندگیش خوب میشه یه همسایه بدبخت داشتن کتابو بهش قرض میدن کتابه ناپدید میشه و دوباره قرض و بدهی بالا میاره هی..این جریان مال 50سال پیشه

🌸🌷الّلهُمَ صَلِ عَلَی مُحَمَّد وَ الِ  مُحَمَّد 😍💑
2706