1507
1411

دلم میخواد برم همسایه هامونو بزنم یعنی آرزوی یه حموم درست حسابی کردن مونده به دلم...فشار اب عینه سماور اونم یخخخخخخخخه یخخخخ امشب دوباره رفتم حموم گیر کردم تو...قاطی کردم واسه شوهرم شوهرمم رفت گفت ابو بستن اب اومد بالا خودمو گربه شور کردم اومدم بیرون...تصمیم دارم یه متن بنویسم بزنم رو برد...چی بنویسم؟؟؟

عضویت قبلی ۹۶/۰۹/۱۵🌷

به همسایه چه ربطی داره

دیگران نمیتونن برنامه بزارن که شما کی حموم میرید کی نمیرید

اگرعکس مرا هم آتش زدند یا پاره کردند باید سکوت کنید نیروتون را حفظ کنید برای اون روزیکه کشور به او نیازمند است برای اون روزیکه نیروی جوان و مومن و حزب الهی باید درمقابله بادشمن بایستد،و ِالّا حالا فرض کنید یک جوانی یا یک دانشجوی فریب خورده ای یک حرفی زد یا یه کاری کرد چه اشکالی دارد من از اون صرف نظر میکنم(بخش از سخنرانی امام خامنه ای😍)

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1484
به همسایه چه ربطی داره دیگران نمیتونن برنامه بزارن که شما کی حموم میرید کی نمیرید

اونا باز میکنن ابو که اب نمیاد بالا...من نکنه باید هماهنگ کنم باهاشون؟؟؟؟

عضویت قبلی ۹۶/۰۹/۱۵🌷
مستقیم برو به مدیرساختمان بگو پمپ فشارآب نصب کنن یا ببینن مشکل ازکجاس ، دعوا لازم نیست عزیزم

نمیکنن میگن لوله ها پوسیده اس میترکه...یعنی بدبخت تر از من نیست والا

عضویت قبلی ۹۶/۰۹/۱۵🌷
1485
نمیشه میگن لوله ها میترکه خونه قدیمی ساخته لوله هاش

یه لوله کش ماهربیارین حتما رفع اشکال میکنه

ساختمانهای قدیمی رو لوله هاشو جرمگیری میکنن درست میشه

تمام نا تمام من
با تو تمام می شوم ..
اونا باز میکنن ابو که اب نمیاد بالا...من نکنه باید هماهنگ کنم باهاشون؟؟؟؟

مشکل از فشاره باید پمپ بزارید

عجبا

اگرعکس مرا هم آتش زدند یا پاره کردند باید سکوت کنید نیروتون را حفظ کنید برای اون روزیکه کشور به او نیازمند است برای اون روزیکه نیروی جوان و مومن و حزب الهی باید درمقابله بادشمن بایستد،و ِالّا حالا فرض کنید یک جوانی یا یک دانشجوی فریب خورده ای یک حرفی زد یا یه کاری کرد چه اشکالی دارد من از اون صرف نظر میکنم(بخش از سخنرانی امام خامنه ای😍)

اونا که نمیدونن شما کی میرید حموم.مشکل و باید از ریشه حل کنید

از دست و زبان که براید / که از عهده شکرش به در اید /بنده همان به که ز تقصیر خویش /عذر به در گاه خدای اورد/ورنه سزاوار خداوندیش /کس نتواند که به جای اورد
1476

سردوش حمومتون از ایناس که میشه درش آورد؟ متحرکه؟

متوجه منظورم شدی؟؟

منم این مشکل رو داشتم. یکی رو آوردیم آبگرمکن رو سرویس کنه گفت سردوش رو عوض کن از این ساده ها بزار. خدا خیرش بده فشار آب بیشتر شد

1457