2733
2734

سلام خانوما صورتم خیلی جوش میزنه جوشای بزرگ گاهی زیر پوستی گاهی رو پوستی نمیدونم از گرمی بخورم یا نخورم فرقی نداره کرمی قرصی چیزی اگه استفا ده کردین خوب بوده بگین به منم😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من که ازین دکتر به اون دکتر بودم بدتر شد دیگه خسته شدم از قرص خوردن و لایه بردار زدن همشو دور ریختم دیگه هم نرفتم پیش دکتر

تاریخ ۹/۹/۹۹ به بهترین ارزم رسیدم .امیدی هست چون خدایی است
2738

من خیلی جوش داشتم پوستم کلا داغون بود الان چند ماهه سه تا چیز بیشتر به پوستم نمیزنم خیلی خوب شده

تونر و مرطوب کننده و ضد افتاب سینره 

صورتمو هم فقط با ژل شستشو میشورم کرم پودر هم اصلا نمیزنم 

واقعا تاثیر داشتن

دلم آرامشی خدایی میخواهد....

انقد من اینجا زااار زدم هیشکی نگفت چیکارکنم

چگونه شرح دهم لحظه لحظه خود را،براے این همه ناباور خیال پرست....💔                                            براے براورده شدن حاجتم یه صلوات😢

اول ي ازمايش هورموني بده ببين از اونه يا نه 

بعد احتمالا پوستت چربه ك مستعد جوش 

اينجا ي خانومي گف روغن هسته انار خوبه من خريدم و روي جوشاي بازوم زدم سريع خشكشون كرد و رفتن 

و اينكه از ماسكاي خونگي غافل نشو جوانه گندم و شير مخلوط كن بزن ب پوستت سركه سيب محلي بزن و گلاب بزن بوخور بابونه بده بعد كلنم بهش فكر نكن چون بدتر ميشه

قرص دكوتان و اوراتان هست اگه اسمشو دقيق گفته باشم ولي عوارض داره امكان ناباروري هس 

2706