2737
2734
عنوان

(bano=ferferi)توهینی که زنداییم یواشکی به من کرد تو جمع

| مشاهده متن کامل بحث + 4191 بازدید | 181 پست
😮😮😮 چه زن دایی بی شعوری!!  چرا مادرت هیچی نگفت بهش!!!

بعضی مامان ها خیلی ساده هستن 😣

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اهمیت نده  من نمیدونم چرا انسان ها بلد نیستن اصولی امر به معروف کنن  یک توهین های ...

دقیقا امثال این ادمارو میبینم از اسم دین و مذهب فراری میشم

1-طرف تو امضاش به صورت محسوس و نامحسوس کل نینییسایتی هارو به فش و توهین و تحقیر بسته بعد نوشته چقد بیفرهنگید خبببب قشنگگگگ خودت اگه بافرهنگ بودی که تو امضات فحش نبود                  2-خداوکیلی کیی مثل من این کاربری هشتمشه ؟ با دوتا خط خودم با دوتا ایمیلم با سه تا از خط های فادرم با خط مامیم ثبت نام کردم این خطو مسجد رایگان داد .بیینم کی این میترکه!!!  (ولی نترکونین این خط تبرکه اون دنیا باس جواب بدین)                                        4-کلام اخررممم اینه که بابا خدا بمون عقل و درک داده که ازش استفاده کنیم به هرچی میخوایم شک کنیم و تجزیه و تحلیل و تفسیرش کنیم اگه قرار بود برامون دیکته کنه که بمون عقل نمیداد... !                                            
2728
حرفاش بی معنی وحرکتش زشت بوده..آروم باش ..ازین به بعدم محلش نزار..چرا راحت توهین میکنه خدا نترسه..

اگر راست میگفت ناراحت نمیشدم

بی منظور هم نگفت

خواست جلو مهمونا مهم دایی بزرگم ابرو ریزی کنم

که اروم بودم شکر خدا😞

ممنونم عزیزم

باید میگفتی نکنه اون زنه خودت بودی مفسد چاقال

نه باید میگفت چون تو کامل جریان را میدونی پس خودت بودی لابد

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه

من خودم ادمی هستم که خوشم نمیاد مچ پام دیده شه ولی هیچ وقت به کسی که مچ پاش دیده میشه هم نمی تونم تذکر بدم به خودش مربوطه

لهش میگفتی دیده شدن مچ پای من به خودم مربوطه وگناهش برخودم هیت به کسی آسیب نمیزنه

ولی زبون تو تلخه به همه آسیب میزنه

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من
2738
اگر راست میگفت ناراحت نمیشدم بی منظور هم نگفت خواست جلو مهمونا مهم دایی بزرگم ابرو ریزی کنم که ار ...

کارخوبی کردی عزیزم..هیچ چیز برای یه خانم به اندازه اینکه بدونه کجا چطور رفتار کنه وچه موقع آروم باشه مهم نیست..خوشبخت باشی

زیبایی چشم توآهوی فراوان دارد
دقیقا امثال این ادمارو میبینم از اسم دین و مذهب فراری میشم

همین دیشب همه حمله کرده بودن به یک خانومی چون گفته بود قبل ازدواج با همسرم ارتباط داشتم 

انواع اقسام توهین +۱۸ روانه شد سمت بیچاره 

منم ک طرفداری کردم به من گفتم پروفایلت عوض کن 

چون حرفات به پروفایلت نمیخونه 

یک سری ادما مسلمونی با پرخاشگری و توهین کردن و.. اشتباه گرفتن 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2706