2726
عنوان

دانشجوی های خارج از کشور

| مشاهده متن کامل بحث + 2030 بازدید | 84 پست
خودمم رتبمو بگم شناسایی میشم 😂😂چون کلی باهام بحث کردن چرا رشته ای که قبول شدمو نرفام با اختلاف یه ...

خوش بحالت .منم امسال با وجود دوتا بچه کلیییییییی مشقت کنکور دادم بین۳۰۰۰تا۴۰۰۰ شدم نه اینجا چیزی قبول شدم نه شرایط رفتن دارم نه حس دوباره کنکور دادن

همش افسوس گذشته رو میخورم که پزشکی آوردمو نرفتم😥😥

کاش میشد؛همچواواز خوش ی دوره گرد زندگی را بار دیگر دوره کرد
فکرشم نکن. اونجا هم آزمون داره دانشگاههای معتبرش. آیمت ایتالیا خیلی هم سخته.  بدون اونا از حس ...

فکر چیو نکنم

دارم برای ایمت میخونم

تستای هوششو خیلی خوب جواب میدم، خیلی کلمه های انگلیسی بلد نیستم ولی

فکر کنم قبول شم انشالله

اگه نشد برم روسیه؟ ارزش داره؟؟؟ 

خدایی درسم خیلی خوب بود اخه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوش بحالت .منم امسال با وجود دوتا بچه کلیییییییی مشقت کنکور دادم بین۳۰۰۰تا۴۰۰۰ شدم نه اینجا چیزی قبو ...

چرا نرفتید

دوباره بخونید حتما قبولید

خیلیا با بچه پزشکی اوردن

2728
خب چرا ایران نخوندی؟؟ کلا دوست داری بری خارج؟؟

ایران پردیس نزدم

و همچنان دانشگاه‌های دور، دور و بر تهران زدم

میدونستم نمیارم

بدم نمیاد از ایران برم، استقلال رو تجربه میکنم، جو خونه جالب نیست، برم میتونم شبا با آرامش بکپم یکم😂😂

اسی نامزد منم الان دانشجوی هوشبریه بهشتی درس میخونه  ترمـ دو    بهمن انصراف میده  ازمون قلم چیم میده  باانیکه بیجاره تو خوابگاه و نصف روزا سرکلاس  ولی جز ۱۰نفر کشور میشه همیشه     میگه بخاطر رندگیمون برم دندان    من چون خواهرم پزشکه  دوس دارم اینم پزشوی بخونه  ازطرفیم دیدم خووهرم خیلی ازیت میشه     از طرفی همش بهش میگم ادانهوبده ک بورسع شی

عزیزم خدا حفظشون کنه  من پسرم دو سالشه  بچه دومی خیلی سخته ؟؟

نه عزیزم اختلاف سنی کم با وجود همه سختی ها خوبی های خودشم داره.اگه بگم نه خیلی آسونه دروغ گفتم ولی خب با وجود تمام اذیت ها که شدم الان که به ۳سال گذشتم نگاه میکنم میبینم ارزششو داشت

خودمم رتبمو بگم شناسایی میشم 😂😂چون کلی باهام بحث کردن چرا رشته ای که قبول شدمو نرفام با اختلاف یه ...

والله یکی از فامیلای ما میخونه مجارستانه. از پسرم که تهران میخونه سخت تره درساش و امتحاناش

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود
منم جزو کسایی هستم که میخوان برن ولی واقعا رتبم بد نشده  خیلییی خوب شده حتی

دوتا همکلاسیام ک امسال اومدن بلاروس بودن 

تو بهش جراحی ب. جای دندون فک پایین دندون فک بالا رو کشیده ،واسه همین فحش میدن و اینکه ی رشته مثه دندون سرمایه کاری میخاد ،،یکی مثه من ک دهنش صاف شده تا قبول بشه بعد فارق التحصیلی چند سال باید بیگاری بکششه تا ی مطب بزنه ولی اونا نه خیلی هم راحت پیشرفت میکنن

اسی نامزد منم الان دانشجوی هوشبریه بهشتی درس میخونه  ترمـ دو    بهمن انصراف میده &nbs ...

پزشکی تنها رشته ایه ک بورسیه نداره

مگر از طرف کشور مقصد

کشور مبدا بورسیه نمیکنه

چرا نرفتید دوباره بخونید حتما قبولید خیلیا با بچه پزشکی اوردن

وقتی قبول شدم مجرد بودم فکر جیب بابامو کردم نرفتم

الان دیگه انرژی ندارم.تو خودت درس خوندی فک کن علاوه بر درس وظایف ی خونه دوتا بچه رو دوشم بود واقعن کم آوردم دیگه نمیتونم

2706