2410
2553
عنوان

دانشجوی های خارج از کشور

| مشاهده متن کامل بحث + 2014 بازدید | 84 پست
نه اینطور نیست مدرک روسیه کاملا معتبره از حسادتشونه

آخه رفتم بیو ی دو تا از اونا ک فحش می‌نويسنو دیدم

دندان  دانشگاه تهران میخوندن، باورتون نمیشه چه فحشایی میدادن، مادر و... اصلا موندم، آنقدر بی فرهنگ

علتش اینکه از نظر اونها کساییکه میرن خارج نه هوششو دارن نه استعدادشو چون اگه داشتن همین کنکور ایران ...

گفتم یکیو میشناختم

از پزشکی اصفهان انصراف داد رفت روسیه،همشون خنگ و کودن و بی عرضه نیستن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

علتش اینکه از نظر اونها کساییکه میرن خارج نه هوششو دارن نه استعدادشو چون اگه داشتن همین کنکور ایران ...

چه امضای قشنگی 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
2720
آخه رفتم بیو ی دو تا از اونا ک فحش می‌نويسنو دیدم دندان  دانشگاه تهران میخوندن، باورتون نمیشه ...

اینها ترس این دارن بازارشون خراب شه چون اونایی که روسیه میخوننم برمیگردن

چون شنیدم یه پزشک تو روسیه درامدش اندازه کارمند معمولیه . اینو یه مشاور مهاجرتی گفت .نمیتونن راحت مثل پزشکای ایران پول در بیارن

برای همین برمیگردن

منم دیدم پیجه رو 😅 خیلی اوضاع داغونه

ولی راست میگن اینا خیلیاشون خیلی بیشعورن و با پول باباشون درحالی که یذره هم مغزشون کشش نداره پزشک میشن بعد چندترم هم میان ایران

من برای ثبتنام دانشگاه رفته بودم دوتا از گرجستان و یکی از چک انتقالی گرفته بودن خب اینا نتونستن کنکورو قبول شن اینجوری دورش زدن😒😒😒😒 

ممنون😍😘

پروفایلتون گل پسراتونن ؟اختلاف سنیشون چقدره ؟

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
آخه رفتم بیو ی دو تا از اونا ک فحش می‌نويسنو دیدم دندان  دانشگاه تهران میخوندن، باورتون نمیشه ...

وای 😂😂 میدونی چرا اینجوری میکنن ، چون اونا خودشون رو‌ کشتن تا پزشکی اینجا رو آوردن اما اونا با پول خانواده رفتن خارج هم کیف میکنن هم آخرش مثل اینا پزشک میشن ! اما موندم چرا فحش میدن بدبختا 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
2714

خودمم رتبمو بگم شناسایی میشم 😂😂چون کلی باهام بحث کردن چرا رشته ای که قبول شدمو نرفام

با اختلاف یه رتبه ی خیلیییی خوب چهاررقمی رو به سه رقمی دارم، خیلی نزدیک سه رقمی😂😂

دارم برای پزشکی ایتالیا میخونم، اگه نشد روسیه

میانگین تراز قلم چیمم7200 بود

نه کودنم واقعا نه بی سواد

منم دیدم پیجه رو 😅 خیلی اوضاع داغونه ولی راست میگن اینا خیلیاشون خیلی بیشعورن و با پول باباشون درح ...

منم جزو کسایی هستم که میخوان برن

ولی واقعا رتبم بد نشده 

خیلییی خوب شده حتی

خودمم رتبمو بگم شناسایی میشم 😂😂چون کلی باهام بحث کردن چرا رشته ای که قبول شدمو نرفام با اختلاف یه ...

فکرشم نکن.

اونجا هم آزمون داره دانشگاههای معتبرش. آیمت ایتالیا خیلی هم سخته. 

بدون اونا از حسادت میگن

بعله عزیزم ۱۸ماه فرق دارن.این عکس دوسال پیش الان واسه خودشون مردی شدن😍

عزیزم خدا حفظشون کنه 

من پسرم دو سالشه 

بچه دومی خیلی سخته ؟؟

2706