1507
1482
عنوان

دانشجوی های خارج از کشور

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 84 پست
اسی نامزد منم الان دانشجوی هوشبریه بهشتی درس میخونه  ترمـ دو    بهمن انصراف میده &nbs ...

پزشکی تنها رشته ایه ک بورسیه نداره

مگر از طرف کشور مقصد

کشور مبدا بورسیه نمیکنه

اگه میخوایین بدونین فیبروز ابرو خوبه یا نه 

حتما این مطلب بخونید

چرا نرفتید دوباره بخونید حتما قبولید خیلیا با بچه پزشکی اوردن

وقتی قبول شدم مجرد بودم فکر جیب بابامو کردم نرفتم

الان دیگه انرژی ندارم.تو خودت درس خوندی فک کن علاوه بر درس وظایف ی خونه دوتا بچه رو دوشم بود واقعن کم آوردم دیگه نمیتونم

کاش میشد؛همچواواز خوش ی دوره گرد زندگی را بار دیگر دوره کرد
1484
نه عزیزم اختلاف سنی کم با وجود همه سختی ها خوبی های خودشم داره.اگه بگم نه خیلی آسونه دروغ گفتم ولی خ ...

آهان ممنون ، منم توش موندم نمیدونم چیکار کنم ، هم از هزینه ها میترسم هم زایمان دوباره 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
دوتا همکلاسیام ک امسال اومدن بلاروس بودن  تو بهش جراحی ب. جای دندون فک پایین دندون فک بالا رو ...

دوست من روسیه دندان میخونه

از صبح تا شب داره تفریح میکنه

مطمئنم روزی یه ساعتم نمیخونه

میفهمم

ولی همه فارغ التحصیلا که یکی نیستن واقعا، بلاروس هم چند صد سال از ایران عقبه واقعا

ایران پردیس نزدم و همچنان دانشگاه‌های دور، دور و بر تهران زدم میدونستم نمیارم بدم نمیاد از ایران ...

پولداری پس؟؟منم خیلی دوست داشتم برم نه مثل اینا کنکور دور زدنی ها، کلا تا آخر عمرم برم ولی هزینه تحصیل خیلیه 😕 ناچار دندون آزاد رفتم

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه بیچ😕😕
8
همین دیگه میخوام بدونم آنقدر مدرک اون کشورا بی ارزشه  و فارغ التحصیلاش بی سوادن واقعا

نه ولی روسیه کلا کشور جالبی نیست، حالا چه از نظر تحصیلی چه از نظر حکومتی و سیاسی

به شخصه حاضرم برم ترکیه درس بخون ولی روسیه نه

الیته هر کسی که به هر دلیلی فحاشی کنه پر از عقده اس، چون به هر حال به خودشون ربط داره کجا رفتن درس بخونن

عزیزان دل، من هارلی کویین نیستم، اسمم هاردلی کویینه (hardly queen)
نه ولی روسیه کلا کشور جالی نیست، حالا چه از نظر تحصیلی چه از نظر حکومتی و سیاسی به شخصه حاضرم برم ت ...

چطور؟ 

من آزمون sat ترکیه رو دادم

4 تا زبان غلط داشتم

دو تا ریاضی و هوش

ولی ترکیه یه جوریه بنظرم

1476
فیزیوتراپی 

منم دولتیم همین بود تو تهرانم بودم ، کدوم دانشگاه شاید شناختمت اصن 😂😂

چ جور میخوای بری پس اگ واقعا پولدار نیستی؟؟ منم دوست دارم برم ولی راهی پیدا نکردم بدون پول...

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه بیچ😕😕
چطور؟  من آزمون sat ترکیه رو دادم 4 تا زبان غلط داشتم دو تا ریاضی و هوش ولی ترکیه یه جوریه ...

نه اصلا نمی گم ترکیه گزینه ایده الیه ها اصلا فقط می گم اگر بین ترکیه و روسیه انتخاب داشتم می رفتم ترکیه

مثلا یه نکته ای که وجود داره اینه که خیلی ها از ترکیه به عنوان پل گذر به کشور های بهتر اروپایی و آمریکای شمالی استفاده می کنن

در حالی که برعکس، گرفتن مدرک تحصیلی از روسیه شما رو از نظر تحصیلی و رزومه منزوی می کنه و خیلییی سخت می تونین بعدا اگر بخواین، برین اروپا یا امریکا یا کانادا

عزیزان دل، من هارلی کویین نیستم، اسمم هاردلی کویینه (hardly queen)
در مقایسه با ایران پزشکیش در چه حده که اونو میکوبونن

فعلا که ایران قبولی رشته پزشکی رو فقط به بچه های بنیادشهید و تازگیا هم فرزندان هیات علمی های دانشگاهها میدن!یعنی اینا باسوادن که با سهمیه قبول میشن؟ یا کساییکه سوالات کنکور رو میخرن و پزشکی قبول میشن؟

برای تمام رنج هایی که میبری صبر پیشه کن! صبـــــر اوج احترام به حکمت خداســــت...
دوست من روسیه دندان میخونه از صبح تا شب داره تفریح میکنه مطمئنم روزی یه ساعتم نمیخونه میفهمم ولی ...

بعد چند ترم خوندن میان ایران و تو بهترین دانشگاه درس میخونن ،کاری ک تو پیر شدی تا بهش برسی رو با پول دور می‌زنند ،عدالت نیست ،رشته ما شصت نفر پذیرش داشت ولی الان بعد سه ترم شده صد و ده نفر

منم دولتیم همین بود تو تهرانم بودم ، کدوم دانشگاه شاید شناختمت اصن 😂😂 چ جور میخوای بری پس اگ واقع ...

نه نه نه توروخدا نشناس😂😂😂

اونجوری که فکر کنی نیستم پولدار

در حد اینکه سالی کلا 200 و خرده ای بدم میتونم ولی

1508