1464
1521
عنوان

دانشجوی های خارج از کشور

604 بازدید | 84 پست

یه پیج تو اینستا هست medicalteam

دانشجوهای علوم پزشکی عکسشونو میذارن

بعد همه فحش می‌نويسن زیرش براشون

فحش های بدددددد

میگن آره، روسیه شد کشور فلان جا شد کشور

بی سوادید

فلانید، بهمانید

واقعا آنقدر مدارکشون بدرد نخوره؟ 

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1475

اونایی که فحش میدن واقعا عقده ای هستن!! اما دیگه شورش رو در آوردن از بس میرن اینور اونور پزشکی میخونن !!

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در اولی قانون
بچه های پزشکی ایران براشون مینویسن؟؟؟ اخه این روزا هر کی پزشکی قبول نمیشه میره روسیه

اره

خب لزوما هرکس میره روسیه درسش داغون نیست واقعا بنظرم

داغون زیاد داره ها ولی همه نه

کسیو میشناختم سال اول پزشکی اصفهان انصراف داد رف روسیه

8
چیه

علتش اینکه از نظر اونها کساییکه میرن خارج نه هوششو دارن نه استعدادشو چون اگه داشتن همین کنکور ایران قبول میشدن و فقط به پشتوانه جیب باباهاشون اونورن.خب حسودی میکنن دیگه ۴روز دیگم همونا میان تو ایران میشن پزشک

کاش میشد؛همچواواز خوش ی دوره گرد زندگی را بار دیگر دوره کرد
1474
نه اینطور نیست مدرک روسیه کاملا معتبره از حسادتشونه

آخه رفتم بیو ی دو تا از اونا ک فحش می‌نويسنو دیدم

دندان  دانشگاه تهران میخوندن، باورتون نمیشه چه فحشایی میدادن، مادر و... اصلا موندم، آنقدر بی فرهنگ

علتش اینکه از نظر اونها کساییکه میرن خارج نه هوششو دارن نه استعدادشو چون اگه داشتن همین کنکور ایران ...

گفتم یکیو میشناختم

از پزشکی اصفهان انصراف داد رفت روسیه،همشون خنگ و کودن و بی عرضه نیستن

علتش اینکه از نظر اونها کساییکه میرن خارج نه هوششو دارن نه استعدادشو چون اگه داشتن همین کنکور ایران ...

چه امضای قشنگی 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
آخه رفتم بیو ی دو تا از اونا ک فحش می‌نويسنو دیدم دندان  دانشگاه تهران میخوندن، باورتون نمیشه ...

اینها ترس این دارن بازارشون خراب شه چون اونایی که روسیه میخوننم برمیگردن

چون شنیدم یه پزشک تو روسیه درامدش اندازه کارمند معمولیه . اینو یه مشاور مهاجرتی گفت .نمیتونن راحت مثل پزشکای ایران پول در بیارن

برای همین برمیگردن

1514