2726
عنوان

واریکوسل

111 بازدید | 21 پست

دوستان شوهرم واریکوسل داره فک نکنم زیاد خفیف باشه چهارشنبه باید عمل بشه عملش چطور؟؟ چند وقت بعد عمل باردارشدین؟؟ آیا با وجود واریکوسل میشه جنسیت  بچه پسر باشه ؟؟ چند وقت باید اقدام نکنیم ؟؟ چند وقت باید نزدیکی نکنیم بعد ازعمل؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شوهرم خرداد عمل کرد هنوز منتظرم...

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
چند وقت بعدش اقدام کردی؟؟ ازمایشش  بهتر شد بعد عمل

خب عزیزم رپلای کن ببینم پیامتو..بعد عمل اقدام کردم اره بهتر شده ولی هنوز جواب نگرفتم

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

مدت عمل ایناشو نمیدونم اما خاهرم شوهرش واریکوسل داشت عکمل کرد دکتر کفت هیجوقت بچه دار نمیشید اماخاهر یبار سقط شد تو شش هفتگی الانم باز بارداره بچش پسره 😍 بداز یک سال فکر کنم حامله شد اصلا امیدتو از دست نده خدا بخاد میده

بالاخره افتخار دادن بیان تو دلم کنجده مامان 😍
2706