2726
عنوان

خواهر شوهر موذی و شوهر ساده من

1508 بازدید | 43 پست

خلاصه بگم شوهرم دو ساله با مادرش قطع رابطه کرده به خاطر کار مادرش حتی نمیذاره من و پسرم رو ببینه و خونمون هم راهش نمیده. ولی با خواهراش خوبه منم که مشکلی نداشتم و ندارم باهاشون

خواهر بزرگش این وسط حرف میبره و میاره از مادرشوهرم ..اصرار به آشتی داره اونم به خاطر آبرویی که ازش میره پیش خانواده شوهرش 

مطمئنم خدایی که من رو خاص کرد با این بیماری ، توان خاصی هم بهم داده که از پسش بربیام 🎗🎗🎗 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینقدر بهش محبت کردم

وقت و بی وقت آمد خونمون واسه دیدن پسرم به بهترین شکل ازش پذیرایی کردم حتی تو مریضی خم به ابرو نیاوردم گفتم اینا حرف زیاد میزنن...

امروز زنگ زده به شوهرم میگه اگه با مامان آشتی نکنی واسه زنت بد میشه! مردم پشت سرش حرف میزنن 😐

مطمئنم خدایی که من رو خاص کرد با این بیماری ، توان خاصی هم بهم داده که از پسش بربیام 🎗🎗🎗 
2728

اینا رو ولش بگو مادر شوهرت چ کرده

اسکار بهترین لحظه هم تعلق میگیره به وقتی که معلم میبردمون پای تخته درس بپرسه یهو زنگ تفریح میخورد      کاربر سال 96 هسدددددددم یه مدت تو ترک بودم  دیدم نمیشه از نی نی سایت دور بود باز دوباره معتادش شدم.  مرسی اه  
حق داره خب،تو مادر و برادرت با هم قهر بودن راحت بودی؟

من کاری به کاراش ندارم 

چرا پای من رو وسط میکشه

خوب شاید چون تو جایگاه خواهرشوهره بهش میگی موذی ولی اون شاید فقط میخواد رابطه ی برادرو مادرشو درست کنه و حق هم داره حالا شما چون نمیخوای رابطه با مادرشوهرت داشته باشی دلیل نیست کار خواهر شوهرت بد یا موذی گری باشه 

خوب شاید چون تو جایگاه خواهرشوهره بهش میگی موذی ولی اون شاید فقط میخواد رابطه ی برادرو مادرشو درست ک ...

آخه پای من رو چرا وسط میکشه؟ 

2706