2726
عنوان

شما چقدر به حرف یه دکتر اعتماد دارین ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 618 بازدید | 41 پست

راستش من توی مسائل زنان فقط و فقط ۱ دکترو قبول دارم تا اون دارو یا تاییدی نکنه انگار دلم چرکینه متاسفانه 

توی باقی مسائلم زبونم لال اگه پیش بیاد همیشه می گردم معروفترینو پیدا می کنم و می رم پیشه همون تا دلگرم بشم

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
ای بابا  زندگیشونو گذاشتن درس خوندن به اونا اعتماد نکنیم  به کاربر های نی  نی سایت ...

استرس داره خفم میکنه به خدا 😢

حتی دستگاه پرس فولاد هم نمیتونه به اندازه ی حرف زور فشار بیاره به آدم .... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره نصف دکترا علم ندارن منم یه مشکل پریودی و لکه بینی ساده رو چندساله پیش چندتا دکتر رفتم درمان نشدم ...

چه گلی به سرم بریزم الان !! 😑😑

سعی میکنم بیشتر پیش متخصص برم ولی خب حتما صلاحیتش رو داشتن که دکتر شدن و قابل اعتمادن البته الان دیگ ...

من پیش دو تا جراح متخصص رفتم ولی باز دلم آروم نمیگیره !! 😢

چه گلی به سرم بریزم الان !! 😑😑

ولی برای شما فکر کنم مورد خاصی نیست.منم از سینه هام‌ترشح داشتم رفتم دکتر هرکدوم گفتن چیز مهمی نیست خود به خود خوب میشه الان ۷ساله خوب نشده اما مهم نیست دیگه برام بهشم فکر نمیکنم

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
پیش یه دکتر مورداعتماد و خبره توکارش میرم تمام. 

منم گشتم پیش دو تا از بهترین دکترا رفتم 

ولی دلم آروم نمیگیره همش با خودم میگم اگه یه درصد اشتباه کرده باشن چی !!

منم گشتم پیش دو تا از بهترین دکترا رفتم  ولی دلم آروم نمیگیره همش با خودم میگم اگه یه درصد اشت ...

دنبال هر چی بگردی پیدا میکنی

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂
منم گشتم پیش دو تا از بهترین دکترا رفتم  ولی دلم آروم نمیگیره همش با خودم میگم اگه یه درصد اشت ...

اعتماد کن عزیزم زیادم حساس نشو. الان من توگردنم یه چیز گرد هست وقتی لمس میکنم میفهمم عین خیالمم نیس بیخیال توکه دکترم رفتی. خودتو اذیت نکن

اعتماد کن عزیزم زیادم حساس نشو. الان من توگردنم یه چیز گرد هست وقتی لمس میکنم میفهمم عین خیالمم نیس ...

اون غده های لنفاویه بعد یه مدت خوب میشه منم ده سال پیش داشتم.ماشالا الان دارم مینویسم میبینم کلکسیون مریضیارو من داشتم و دارم😃

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
من پیش دو تا جراح متخصص رفتم ولی باز دلم آروم نمیگیره !! 😢

دیگه وسواس نداشته باش مطمئن باش چیزی نیست اگه چیزی هم نباشه از بس بهش فکر میکنی جذبش میکنی فراموشش کن افرین دختر خوب

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  
2706