2703
2553
عنوان

بچه هاافسریه بازارش چجوریه

102 بازدید | 10 پست

چندنفرشنیدم تعریف میکردن من خودم تاحالا نرفتم اصلا چجوریه چیاداره قیمتاش مناسبه؟؟اگه ارزششوداره برم یابرم عبدل آبادتواین گرونیا میخوام یه جاباشه قیمتاش مناسب همه چیزم داشته باشه مثل عبدل آبادولی خب عبدل آبادهمه چی داره ولی مثلا مانتوهاش خوشگل نیست

برای رسیدن به حاجت بزرگم لطفایه صلوات بفرستید😘

افسریه بیشتر مانتو ...مانتوها ش هم تنوع بالاست و خوب به نظرم 

ولی عبدل آباد فکر کنم خیلی ارزون تر باشه🙄البته من عبدل آباد کلا یه بار رفتم و قیمت ندارم ولی اینجوری شنیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
افسریه بیشتر مانتو ...مانتوها ش هم تنوع بالاست و خوب به نظرم  ولی عبدل آباد فکر کنم خیلی ارزون ...

من عبدل آبادزیادرفتم ولی افسریه نرفتم به نظرت مانتوپاییزه وپالتوهای قشنگی داره؟؟

یعنی قیمتاش گرونه 

افسریه زیادم قیمتاش مناسب نیستا،معمولیه ولی ارزون نیست،فکرمیکنم عبدل اباد ارزونتره

آره خب عبدل زیادرفتم حالا بازارش چجوریه مثل عبدل آبادهمه چی داره؟؟

2714
من عبدل آبادزیادرفتم ولی افسریه نرفتم به نظرت مانتوپاییزه وپالتوهای قشنگی داره؟؟ یعنی قیمتاش گرونه& ...

قیمتاش مثل هفت تیر نیست ولی ارزون هم نیست 

اره حالت  قشنگ میشه پیدا کرد تنوعش خوبه من البته برای پاییز هنوز نرفتم ببینم مدلا امسال چطوره 

قیمتاش مثل هفت تیر نیست ولی ارزون هم نیست  اره حالت  قشنگ میشه پیدا کرد تنوعش خوبه من الب ...

آهان ممنون عزیزم ازراهنماییت آخه یکی ازدوستام میره اونجامیگفت قیمتاش خوبه