2726
عنوان

حاضرین همسرتون ده پانزده سال بزرگتر بود اما درکتون میکرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1251 بازدید | 86 پست

شوهرمن چندماه ازم بزرگتره ولی درکم میکنه

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....

۱۱ سال بزرگتره همینطوره واقعا درکش خیلی بالاست 

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من و همسرم یکسال اختلاف سنی داریم وهمديگه رو هم خوب درک میکنیم خداروشکر

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 
2728
مال منم ۱۱سال بزرگه درک نمیکنه منو 

شانسه

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

خانوم من مردی میشناسم 65 سالش هنوز خرنفهم هیچ حالیش نیست

حتی پیرزن نفهم خر

ربطی به سن نداره

بستگی به خود طرف داره مثلا طرف 10 سالش ولی کارش منشش به یک مرد جاافتاده 40 میخوره

اگه پونزده سال بزرگتر بود که دیگه درکم نمیکرد فقط با خواسته های من راه میومد که نگم با یه مرد سن دار ازدواج کردم و دلسرد بشم

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔

من همیشه تو دعواهامون تفاوت سنینون رو بهش میگم .

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2706