1507
1482

حاضرین بزرگتر بود ازتون ده پانزده سال هفده سال اما درکتون میکرد و عاشق واقعی بود و همراهتون؟

💋❤️عشـقــــم آقـــامـــه❤️ 😍همــیشــہ هـــم بـاهـامہ💋❤️

اره. حتما 😊

به خاطر مردم است که می‌گویم.... گوش هایت را کمی نزدیک دهانم بیار....دنیادارد از شعرهای عاشقانه تهی می‌شودو مردم نمی‌دانند.....چگونه می‌شود بی هیچ واژه ای ...کسی را که این همه دور است .....این همه دوست داشت....

اگه میخوایین بدونین فیبروز ابرو خوبه یا نه 

حتما این مطلب بخونید

1484
8

ده سال بزرگتره وخيلى دركم ميكنه

چه حالى ميده يهووسط دعوابهت بگه.......حيف كه خيلى دوست دارم       (آى ام ارديبهشتى  ) واسه رسيدن به دختراى ارديبهشتى بايددست وپابزنى،زنگ واس ام اس روكه همه ميزنن  

بله

❤الی امی الغالیه، شکراً لک لانک انتی امی ، امی انتی یا جَنت قلبی و فَرحت عمری، انتی النَعمه الی اشکرُ ربی علیها کُلَ یوم، انتی جَنتی فی هذه الدنیا و حُضنک هو وطن، امی انتی وَحدَک تعملین ماذا اُرید قَبل ان اَتکلم ، انتی وَحدک مِن یسهر ویتعب مِن اَجل راحتنا ، واقول بالختام ربی اَحفظ امی بِعینک التی لاتنام❤             ۹۸/۸/۳ساعت ۸ونیم صبح روز جمعه هوا عالیه😊

آخه عمرا اینجوری نمیشه،والا من توی ۷ سالش موندم بخدا،فاصله کمتر بهتره

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
1476

شوهرمن چندماه ازم بزرگتره ولی درکم میکنه

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....

۱۱ سال بزرگتره همینطوره واقعا درکش خیلی بالاست 

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌

من و همسرم یکسال اختلاف سنی داریم وهمديگه رو هم خوب درک میکنیم خداروشکر

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم هانا به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم 
1508