2726
عنوان

خاطرات مزخرف یابسی خنده داردوران مدرسه😉😆

| مشاهده متن کامل بحث + 660 بازدید | 61 پست
سلام به روی ماهت😍😍اوخییییی فداتشم ازاون درسخونابودیااا ماهاوحشی بودیم😆😆

آره😂😂😂😂همیشه معلمها منو میکوبیدن تو سر بچه ها.ولی یه بار یه کاری کردم که نزدیک بود احراج بشم🤕🤕🤕

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از این بچه خرخون چندشا بودم که همه معلما دوسم داشتن .حتی برگه های امتحانیشون رو میدادن من تصحیح ک ...

😑😑✌

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻
آره😂😂😂😂همیشه معلمها منو میکوبیدن تو سر بچه ها.ولی یه بار یه کاری کردم که نزدیک بود احراج بشم🤕🤕 ...

یهوفوران کردی داااخخخخخ

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻
2728
اره چون چیزیایی ک من مینویسم قدرت درکش خیلی بالاست😑😆😆😆

لنتی مگه اصول فقه نوشتی که درک بخواد 

با ارامش بیشتری مینوشتی حل بود 

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...
😑😑✌

خودمم وقتی اینارو نوشتم حالم بد شد😂 جالب اینجاست که هنوزم درس عبرت نگرفتم و تو دانشگاهم همینم🙈

بالاخره منم عقد کردم و بخاطر کرونا بدون عروسی میرم سر خونه زندگیم. برام دعا کنین🤗❤
ی بارم وسط کلاس داشتم قر میدادم ناظم درو وا کرد اومد تو😐😐

خخخ منم چندبامحکم حیع کشیدم همون لحطه ناظم دروواکرددید.ولی یباردوستم وسط کلاس داش قرمیدادمدیردوواکرددید۳تاسیلی زدبهش

خودمم وقتی اینارو نوشتم حالم بد شد😂 جالب اینجاست که هنوزم درس عبرت نگرفتم و تو دانشگاهم همینم🙈

من تودانشگاه ارومترشدم ولی دوران ندرسه شدیدشلوع بودیم کلی گندکاری دارم کتایه سال تعریف کنم تموم نمیشه درعین حال معدل ۲۰کلاس بودم انطباتم ۰ میدادن😆😆

قشنگترین دوران زندگی من واسه مدرسه بود مخصوصا دبیرستان یه بارم با معلم دیفرانسیلم حرفم شد خانوم از کلاس انداختم بیرون تو حیاط نشسته بودم دیدم دوستمم خوشحال و خندون داره میاد گفتم. چی شد 

گفت به خانوم گفت چرا اخراجش کردی خانوم گفت زیاد حرف بزنی تورم. میندازم بیرون منم گفتم بنداز بهتر اونم گفت پاشوبرو بیرون😐

یکم دیگه نشسته بودیم دیدم اون یکی هم اومد😂😂فک کن سه تا اخراجی از کلاس نشستیم به عکس گرفتن تو حیاط مدرسه😐😐

ما تو مدرسه الکی خوش بودیم کلاس جبرانی گذاشتن مثلا برا فیزیک معلم هم مرد بود نمیدونستیم معلم پشت در میزدیم میخوندیم یهو در باز کرد ابرومون رفت بعد تا اخر کلاس گیر داد بود باید بگین چ اهنگی بود داشتین میخوندین

من تودانشگاه ارومترشدم ولی دوران ندرسه شدیدشلوع بودیم کلی گندکاری دارم کتایه سال تعریف کنم تموم نمیش ...

من شیطنتام زیر پوستی بود معلما و مدیر و معاون متوجه نمیشدن

بالاخره منم عقد کردم و بخاطر کرونا بدون عروسی میرم سر خونه زندگیم. برام دعا کنین🤗❤
توی بخاری راپرازکاغذ کردیم بعدبخاری کج شدگفتیم خودمون رابهش نمیزنیم معلم درکلاسا بازکرد خوردبه بخار ...

مایبارزدیم بخاری روازجاش دراوردیم لولش هم به چه بلندی بودافتادتوسرمون

2706