2703
2553

بچه هااگ خاطره خوش یابد یاهنده داریاصایع ازدورام مدرسه داریدتعریف کنیددورهم خوش وسرگرم باشیم اول خودم

یه بارسوم راهنمایی بودیم روزمعلم بوددوستم ازراه رسیدگفت من برادبیرعربی کادوخریدم ولی تنهایی خجالت میکشم ببرم بدم شمام همراه من بیاییداقامارم دنبال خودش کشیدقشون کشی کردیم۲۰نفررفتیم جلودفتردفترم شلوع ۲ساعت منتطرک نعلمه بیادبیرون معلم اومددید۲۰نفرجلودرمنتطرن برق خوشحالیوتوچشماش میشددید فک کردهممون کادوخریدیم😍😑بعددست دوستمم یه پلاستیک بزرگ بودماهم فک میکردیم الان یه کادوی بزرگوشیک درمیاره میده به نعلممون درکمال ناباوری دوستم یه جوراب شیشیه ای ازتوچیب مانتوش دراوردک یه گل مصخرفم زده بودروش دادبه نعلم معلم قیاقش اینجوری شد😐😐😐واایی نارومیگی ازخجالت محوشدیم رفتیم زنین منم ازخنده تشنج کردم افتادم جلودردفتردوستام اوردنم هیچ وقت یادم نمیره قیافه معلممونو😆😆😆😆😑😑😑😑😑

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻

🤣🤣🤣🤣🤣

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

@ati_18    

@sarigalin    

@asalim    

@فندق_خانوم    

@faaaraaaanaaak     عشقابیایین تعریف کنیدشماهم😍😍😍😍😍

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

راستی تواون پلاستیک ک دستش بودهم پالتوشوگداشته بوددوستم من فک میکردم یه کادوی خوب توشه😑😑😑

2456

یه بار از ترس معلم ریاضی سوم راهنماییم ک مثل سگ بود 6 صبح هوا تاریک رفتم در خونه دوستم ک صبحها باهم میرفتیم مدرسه زنگشونو زدم ببینم اون تمرینارو حل کرده یا نه مامانش تعارف کرد رفتم تو لحاف تشکاشون وسط پذیرایی پهن بود😐😟

@ati_18     @sarigalin     @asalim     @فندق_خانوم   &n ...

سلاااام🤗من!؟🤕من بچه مثبت بودم.ازاینا که موهاشونو گاو لیس زده و عینک دارن🤓

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
یه بار از ترس معلم ریاضی سوم راهنماییم ک مثل سگ بود 6 صبح هوا تاریک رفتم در خونه دوستم ک صبحها باهم ...

واااخخخخخخخخ چقدرفحشت دادنا😆😆😆😆😑😑😑😑

2714
سلاااام🤗من!؟🤕من بچه مثبت بودم.ازاینا که موهاشونو گاو لیس زده و عینک دارن🤓

سلام به روی ماهت😍😍اوخییییی فداتشم ازاون درسخونابودیااا ماهاوحشی بودیم😆😆

چتر جدید خریده بودم برده بودم مدرسه بابچه ها داشتیم بازی میکردیم یهو باچترخوردم زمین ازبس گریه میکردم مدیر مدرسه اومد ک ارومم کنه گفت گریه نکن چیزی نشده خداروشکرکن چشت کور نشده منم ک فقط عر میزدم😐

گفتم اقاااااااا کاش چشمم کور میشد ولی چترم خراب نمیشد

بازم عر😩

مدیر کلی بهم خندید 

خدایا خودت کمک کن ک مردم سرزمینم دوباره بخندن الهی آمین
سخت میشه فهمید چه نوشتی😐

اره چون چیزیایی ک من مینویسم قدرت درکش خیلی بالاست😑😆😆😆

من از این بچه خرخون چندشا بودم که همه معلما دوسم داشتن .حتی برگه های امتحانیشون رو میدادن من تصحیح کنم. همش هم کنار تخته در حال حل کردن مسئله بودم🤐🤢😑

بالاخره منم عقد کردم و بخاطر کرونا بدون عروسی میرم سر خونه زندگیم. برام دعا کنین🤗❤
چتر جدید خریده بودم برده بودم مدرسه بابچه ها داشتیم بازی میکردیم یهو باچترخوردم زمین ازبس گریه میکرد ...

😆😆😆یعنی تااین حودوسش داشتی

2706