2726
عنوان

دعا میکنم

63 بازدید | 10 پست

برای تمامی مادرانی که در آرزوی فرزند هستن

برای تمامی مجردانی که در آرزوی ازدواج هستن

برای تمامی ادمهایی که دلشون میخاد سقفی از خودشون داشته باشن

برای تمامی ادمهایی که کار خوب و پردرامد میخوان

از صمیم قلبم دعا میکنم که هر کسی هر خواسته و مطلبی از خداوند داره به بهترین شکل ممکن برآورده بشه.

🌹آمین یا رب العالمین🌹

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل 

الههههههی آمیییین🙏🙏🙏🙏🌹🌹🌹💙💙💙💙💙

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.