2737
2734
عنوان

فرق گونال اف و سینال اف چیه + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 13276 بازدید | 71 پست
برای ای وی اف ؟ قبلش چیززای گرم میخوررم گوشت ها ی طبع گرم . روغن سیاهدانه چرب میکردم رحمم رو&nbs ...

ممنون بابت توضیحت عزیزم تخم مرغ هم می خوردی قبل تخمک کشی که میگن باعث میشه هایپر نشی؟

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
عزیزم خیلی خوب توضیح دادی ولی من بازم متوجه نشدم سوزنش خیلی بزرگه که میشه زد داخل شکم

نه عزیزم اول سوزن بزرگرو میزاری بعد درپوش پلاستیکیه جاپودری رو برمیداری سرنگ که توش مایع هست رو میزنی توش تکون میدی بعد سرنگ رو میکشی و مایع رو میکشی تو سرنگ بعد سوزن سرنگ رو عوض میکنی اون سوزن کوچیکرو میزنی و تزریق... اون سوزن بزرگه فقط کمکه برای درست کردن آمپوله نه کار دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم اول سوزن بزرگرو میزاری بعد درپوش پلاستیکیه جاپودری رو برمیداری سرنگ که توش مایع هست رو میزن ...

وای یک دنیا ممنون عزیزم از توضیح کاملت قشنگ فهمیدم ولی جرات ندارم خودم انجام بدم😅😅

2728

من همه جور امپولی زدم 

منتظرم چیز جدیدم کشف بشه برم بزنم 😂

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
من همه جور امپولی زدم  منتظرم چیز جدیدم کشف بشه برم بزنم 😂

😂😂😂😂😂😂😂دمت گرم

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...
2738
😂😂😂😂😂😂😂دمت گرم

مخلصییییم😂😍

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

منم دکترم امروز برام گونال تجویز کرده

با چه بدبختی پیدا کردیم

روزی چند واحد میزنی؟

برا من خودکاریه خودش آماده تزریقه اگه خودکاری بهت میدادن راحت تر بودی

پسرم زندگی با بودن تو و خندیدنت جایی قشنگ تریه😍
شما بعد چند وقت رفتی میکرو؟ میتونم بپرسم مشکلتون چی بود؟

10سال ازدواج کرده بودم8سال و نیم هم نازایی داشتم 

شوهرم ییشتر مشکل داشت 

خودم کمی تنبلی تخمدان که با دارو حل میشد 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
ممنون بابت توضیحت عزیزم تخم مرغ هم می خوردی قبل تخمک کشی که میگن باعث میشه هایپر نشی؟

متاسفانه من نمیدونستم قبلش باید تخم مرغ بخورم 

شکمم اب اورد و خیلی بعدش حالم بد بود برا همین سه ماه عقب انداختنوانتقالم رو 

هم اب زیاد بخور یعنی به زور بخور وقتی داری دارو استفاده میکنی هم پروتیین . هم کار سنگین نکن مثل جارو کشیدن 

من نافم خونریزی کرد به خاطر همین جارو بعد تخم کشی

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
وای یک دنیا ممنون عزیزم از توضیح کاملت قشنگ فهمیدم ولی جرات ندارم خودم انجام بدم😅😅

خواهش میکنم ما تزریقشو از یه دکتر یاد گرفتیم یادت نره خودت یا هرکی میزنه تا ۶ بشمر بعد درار آمپولو از شکم یا بازوت .

متاسفانه من نمیدونستم قبلش باید تخم مرغ بخورم  شکمم اب اورد و خیلی بعدش حالم بد بود برا همین س ...

وای راست میگی خدا بهت رحم کرد باشه عزیزم ممنون که گفتی من از امروزسردع کردم روزی سه تا فعلا تخم مرغ می خورم

2706