2726
عنوان

پسرای کرد چه جوری ان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 19474 بازدید | 150 پست
خوش غیرت جذاب پهلوان

مال توی فیلماست

بستگی داره کرد کجا باشه

کلا ی تم غیرت و مردسالاری و حمایتگرانه دارن.بعصیهاشون ک از شهرای کوچک و ضعیفن ی مقدار تعصبی ولی اهل کار هستن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو بابا اصلا تو راست میگی  من که گفتم همه جا خوب وبد داره ولی ما که از دستشون خیلی کشیدیم با خ ...

قبول دارم با خودشون خوبن.چند کرد ی شهر عریب باشن مثل کلونی دور هم جمع میشن تعصب ب لهجه شون دارن و پشت هم هستن ولی با غریبه نه قاطی نمیشن

دوست دارن به بقیه مردا نشون بدن زنشون خوشگل تره

دقیقا همینطوره من چند سال شهر کردنشین زندگی کردم اخرش گفتم سو تفاهمی که اینجا برای من رفع نشد غیرت کردی بود که میگن 😂

رو خواهرشون خون به پا میکنن نمیذارن با شوهر عقدیش تنها بشه ولی به زن خودشون کاری ندارن خوششون میاد نشون بدن زن من از همه خفن تره 

2728
دقیقا همینطوره من چند سال شهر کردنشین زندگی کردم اخرش گفتم سو تفاهمی که اینجا برای من رفع نشد غیرت ک ...

من دیدم هرهفته زناشونو میبرن تو جاده ورودی شهرشون که به دوستشون نشون بدن

خداییش از نظر غریب نوازی عالی بودن، یعنی کافی بود جایی بفهمن غریبم واقعا عالی برخورد میکردن 

ولی کلا در فرهنگ غالب زن رو زیاد تحویل نمیگیرن تو تصمیم گیری های کلان زندگی نظر نظر مردهاست 

تا اونجایی که من باهاشون در ارتباط بودم

خسیس نیستن...اهل گردش و مهمانی و ...هستن

زیاد رو حجاب خانوما گیر نمیدن 

تو جمعشون بودم فقط کردی حرف میزنن مجبوری یاد بگیری.یه کم زود جوش میارن.وقتی هم عصبی بشن بددهن میشن.مامان و باباشون خیلی واسشون مهمه!!!!و اینکه مردسالارم هستن.مثلا یعنی یه مهمونی میری با بچه باید زیر بارون و برف بلرزی تا اول پدرشوهر و...برن داخل بعد خانوما

همه جای دنیا خوب و بد داره من اوایل یه خاستگار کرد داشتم اومدن خاستگاری دوران اشنایی جا زد عشق پیکان بود بچه ننه بود زود قهر میکرد فقط مامانم گفت نمیدونم کجا و چه کار خیری انجام دادم که باهاشون وصلت نکردیم ولی یه همسایه کرد داشتم عالی بودن 

عزیزم سنندج منظورم بود. البته شخص مورد نظر از یه سمت کرمانشاهیه از یه سمت سنندج

میدونی چیه عزیزم من خودم کوردم ولی نظر من این اینه هر کی با قوم خودش اذدواج کنه خیلی بهتره و کمتر به مشکل میخوره و اینکه گول اینو نخورید مثلا کوردها اونجورن ترکها اونطورن و چه میدونم لرها چطور توی هر قومیتی بد و خوب هستش و اینکه فامیل شما به خوبش بخوره یا به بدش واقعا شانسیه ولی از نظر من تو ایران فارس ها بیشتر از همه به زن ها احترام میزارن بازم میگم همه جا خوب و بد هست موفق باشید

میدونی چیه عزیزم من خودم کوردم ولی نظر من این اینه هر کی با قوم خودش اذدواج کنه خیلی بهتره و کمتر به ...

فارس ها هم بستگی داره اهل کجا باشن. فارس ها خیلی زیادن بیشتر جمعیت ایران فارسن برای همین معمولا کسی نمیپرسه فارسا چجوری ان اسم شهر رو میاره

تهران و دورو براش فکر کنم خیلی خوب باشن نمیدونم 

تهرانم شهر هزار فرهنگ شده کلا قسمت های کرد و ترک نشین و سیستان بلوچستان خالص موندن. کرد ها به خاطر اینکه درگیر جنگ بود شهراشون. ترک ها هم چون غریبه راه نمیدن بینشون برای زندگی

تهرانم شهر هزار فرهنگ شده کلا قسمت های کرد و ترک نشین و سیستان بلوچستان خالص موندن. کرد ها به خاطر ا ...

خلاصه شو میگم ترکها و کوردها متعصبن اونم خیلی اینو نمیشه انکارش کرد ما عروس لر هم داریم عروس ترک هم داریم بینمون و همچنین عروس فارس هم داریم خداییشو دارم بهت میگم واقعا رابطه شون عالیه یکم عروس ترکه مشکل داشت که اونا هم الان خیلی خوبن ولی من باز به این ایمان دارم هر کی با قوم خودش باشه بهتره

2706