2726
عنوان

پسرای کرد چه جوری ان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 19474 بازدید | 150 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره واقعا به نظر منم اونجوریه هرچقدرم آدم بخواد با فرهنگ بازی دربیاره بازم اختلافاتی بین دو قوم وجود ...

شايد باورت نشه همون شب عروسيشون ميخواست دعوا بشه اصلا معلوم بود نميتونن بسازن داماد ميگفت عروس حجابشو برداره با دكلته بياد مردونه

شوهرخالم متعصب ميگفت نه دامادم ميگفت زنمه بايد ب من گوش كنه

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
2728
ممنونم عزيزدلم بخدا فقط با حرفا و دلدارياى شما خواهراى نى نى سايته ك كمى رو پا وايسادم وگرنه از تنها ...

خدانکنه ..خدا خودش گفته همراه هر سختی آسونی هم میاد..میدونم سخته.ولی میگذره حتما.

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍
برو بابا اصلا تو راست میگی  من که گفتم همه جا خوب وبد داره ولی ما که از دستشون خیلی کشیدیم با خ ...

من سوال پرسیدم نظر دوستانم خواستم چه خوب چه بد، این آقا رو ولش کن باهاش هم کلام نشید 

از سنندج بود. البته برای خودم نیست برای دختر خالمه مثلا دارم تحقیق میکنم    

والا چی بگم الان زمونه جوری شده آدم در مورد برادر خودش نمیتونه نظر بده

به نظر من کلا تحقیق قبل اردواج الکیه تا زیر یه سقف نرن هیچی معلوم نمیشه حالا چه از یه فرهنگ باشن چه از فرهنگهای جدا

و بلاخره من هم مامان شدم توروخدا برای سلامتی نی نیم دعا کنین😍😍😍
والا چی بگم الان زمونه جوری شده آدم در مورد برادر خودش نمیتونه نظر بده به نظر من کلا تحقیق قبل اردو ...

حالا ما خودمون کردها رو خیلی دوست داریم. به نظرمون زندگی سختی داشتن هر جایی که بودن و اینکه قوم با اصل و نسبی هستن. ولی بالاخره اختلاف فرهنگی هست و ما هم باهاشون از خیلی نزدیک برخورد نداشتیم. از دور که خیلی مخلصشونیم ولی از نزدیک تا حالا باهم نشست برخاست نکردیم

حالا ما خودمون کردها رو خیلی دوست داریم. به نظرمون زندگی سختی داشتن هر جایی که بودن و اینکه قوم با ا ...

عزیزم شما خیلی لطف دارین انشالله هرچی خیره واسه دختر خالت پیش.میاد

و بلاخره من هم مامان شدم توروخدا برای سلامتی نی نیم دعا کنین😍😍😍
خدانکنه ..خدا خودش گفته همراه هر سختی آسونی هم میاد..میدونم سخته.ولی میگذره حتما.

امضات يعنى ميشه سحر زندگى منم نزديك باشه😔😔

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
امضات يعنى ميشه سحر زندگى منم نزديك باشه😔😔

حتما همینطوره..من همش به خودم میگم نکنه ی وجب مونده به سحر کم بیارم..باید دووم بیاریم..حتما فرجی میشه..

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍
2706