2726
عنوان

پسرای کرد چه جوری ان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 19461 بازدید | 150 پست
اره عزيزم زندگيشون دوامى نياورد

خداروشکر..انسان نبودن..

دعا میکنم زندگیت مملو از خوشبختی بشه به حدی که خوشبخت تر از خودت خودت باشی..

امضات خیلی ناراحتم کرد...خدابزرگه .ناامیدنباش..به جای مرگ خوشبختی ازش بخواه.

زیبایی چشم توآهوی فراوان دارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اهل زندگی هستن یانه  خانواده هاشون چارچوب داره ؟ خسیس هستن نیستن میشه باهاشون درست کرد یانه& ...

ببین به نظرم به دو بخش تقسیم میشن..ی دسته به معنای واقعی آشوبن بخدا.دعوا بی ادبی و بی فرهنگی براشون عادیه..و متاسفانه نمیذارن خوباشون دیده بشن..ی دسته هم با ایمان و مودب و  بسیار خانواده دار..

اینی که میگم یعنی تفاوت بسیار عمیقی بینشون هست.

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍
2728
پس انشالله یه مرد بی غیرت نصیبت بشه آمین😆

یه مرد روشن فکر و عاقل نصیبم میشه 😘😘

وقتی نیکی میکنم،احساس شادمانی دارم.و هنگامی که بدی میکنم،احساس شرمساری...این تمام دین من است

من یه هم کلاسی کرد دارم که واقعااااا آقاست. عین یه دوست میمونه برام. به شدت  مهربون، اکه کاری داشته باشم کمک میکنه و خیلی هوای ما ها که دوستشیم رو داره

بالاخره منم عقد کردم و بخاطر کرونا بدون عروسی میرم سر خونه زندگیم. برام دعا کنین🤗❤
چه وحشتناک تعجب میکنم سنندجی ها خیلی مردمان خوبی هستن و اتفاقا خیلی ام با دین و ایمانن حالا اینایی ...

عزيزم ب نظرم هر ولايتى بهتره با خودشون ازدواج كنن ما جلابى هاى بندرعباسيم اونا زارعى هاى سنندج بودن يعنى ميخوام بگم جنوبى و كورد شايد زبون همو نفهميدن همو درك نكردن شايد اگر زن جلابيا ميشد خوشبخت ميشد شايد اگر اون اقا از دين و مذهب خودش زن گرفته بود نميوفتاد پشت ميله زندان!!

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
امضات... خیلی از زندگی ها به طلاق منجر میشه..خیلی ها دارندمیسوز و میسازن..خیلی ها جز خدا هیچ پشت و ...

ممنونم عزيزدلم بخدا فقط با حرفا و دلدارياى شما خواهراى نى نى سايته ك كمى رو پا وايسادم وگرنه از تنهايى دق مرگ ميشدم😔😔😔

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
عزيزم ب نظرم هر ولايتى بهتره با خودشون ازدواج كنن ما جلابى هاى بندرعباسيم اونا زارعى هاى سنندج بودن ...

اره واقعا به نظر منم اونجوریه هرچقدرم آدم بخواد با فرهنگ بازی دربیاره بازم اختلافاتی بین دو قوم وجود داره

و بلاخره من هم مامان شدم توروخدا برای سلامتی نی نیم دعا کنین😍😍😍
2706