2737
2734
عنوان

پسرای کرد چه جوری ان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 19499 بازدید | 150 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خاک به سرم!

گل بسرت عزيزم❤️❤️

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
2728
2738

والا چی بگم من خودم کوردم و شوهرم خلاصه جد آبادمم کوردن کسی نمیاد از خودش بد بگه و بدی های خودشو نمیبینه ولی به نظرم تو هر قشری خوب و بد هست و همه شون مثله هم نیستن

و بلاخره من هم مامان شدم توروخدا برای سلامتی نی نیم دعا کنین😍😍😍
والا چی بگم من خودم کوردم و شوهرم خلاصه جد آبادمم کوردن کسی نمیاد از خودش بد بگه و بدی های خودشو نمی ...

عزیزم غریبه بیاد بینتون فارسی حرف میزنید یا کوردی؟

الانم هست😠

الان همه جا نصف غیرتی نصف هیز و خرابن

اون قدیم بود این گوشیا نبود این روابط نبود

الان دیگ صفت بارزشون غیرتی بودنشون نیس

فک کردی ب چی میگفتن غیرت ب اینکه زن بدبخت تو جامعه نباشه همش کلفتی و بچه داری و....

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
شنیده بودم وجه اشتراک ترک ها و کرد ها اینه که زبونشون جلوی مهمان عوض نمیشه

اخه ترکی سخته ولی خوب کوردی به فارسی نزدیکتره و بعد یه مدت کامل متوجه میشی

جلوی مهمانم چز بگم والا ما با غیر خودمون تا بحال معاشرت نداشتیم اونجوری که دقت کنم چه زبونی حرف میزنیم

و بلاخره من هم مامان شدم توروخدا برای سلامتی نی نیم دعا کنین😍😍😍
آخی چرا؟

اونا اصلا اعتقاد ب خدا و پيغمبر نداشتن خانوادشون بعد ماه محرم بود دخترخالم رفته بود سوپرى سر كوچه خريد كنه از موكب يه استكان چاى خورده بود شوهرش از سركار ميومده ديده بودش اورده بودش خونه با خواهر و مادرش افتاده بودن ب جونش!!

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
شنیده بودم وجه اشتراک ترک ها و کرد ها اینه که زبونشون جلوی مهمان عوض نمیشه

من کوردم توی مدرسه و دانشگاه یا مهمونی ها بوده که غیر کورد داشتیم ولی سریع زبان رو عوض کردیم که متوجه بشه همیشه تو مذرسع هم حتی اگه یک فارس داشتیم به خاطرش فارسی درس میداد 

فمینیسم معرف اتحاد و انصاف است من فمینیستم و کاش شما هم فمینیست باشید یا بشوید
2706