1822
1823
عنوان

پسرای کرد چه جوری ان؟

2527 بازدید | 140 پست

بچه ها میدونم همه جا خوب و بد داره،در کل نظر خوبی به کردا دارم، ولی سوالم جزیی تره، مثلا غیرتی و تعصبی هستن یا نه، وابسته خانواده هستن؟ بری تو جمعشون غریب باشی کردی حرف میزنن؟

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825

من دوتا پسر کرد میشناسم... با هم برادرن... یکیشون دهن بین .. و بی عرضه و باری به هرجهته

اون یکی با عرضه و با غیرت و زن دوسته

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

تعصبی شدید

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یادم نیست چندبار باختم ولی خوب یادمه هیچوقت دست از سر حس برنده بودن برنداشتم🙂🧿جمعه۹۹.۸.۲🍃۴۵.۲۰۰💪🏻کالری شماری از یکشنبه🌸۳۱۶۸.۳🌸

غیرتی.خوش اخلاق تو جمع احترام میزارن خدایی عشقن عشق پسرای کورد البته کورد داریم تاکورد

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉
1826

ببین من هر پسر و مرد کردی رو دور و برم که شوهر دوستام هستن میشناسم،،، خیلی آقان.

من در آستانه ۴۰ سالگی هستم❤ یادم باشه: هر وقت گشنه شدم، غذای سالم بخورم❤ ورزش روزانه داشته باشم❤مهربان باشم❤ شیک بپوشم❤ادای شاد بودن دربیارم و لبخند بزنم❤به خودم امیدوار باشم و اعتماد بنفس بالا داشته باشم❤ازم بپرسید اصلا تلاش میکنی؟ 

غیرتین ولی نه خانه گمان.

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉

هرجايى خوب و بد داره متاسفانه دخترخالم گير بداش افتاد دست بدست هم دادن خونشو بريزن چاقو كردن تو شكم زن حامله با خواهراش!! بچشو ٧ ماهه سزارين كردن واسه خاطر ضربه چاقو

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
1718