2737
2739
عنوان

چطور دلت میاد 😕 این کارو کنی

499 بازدید | 55 پست

واقعن داره حالم بهم‌میخوره از این خانمایی که  میان از بدی مادر شوهر و خانواده شوهر میگن 😝😝

چجور پسرت الان دنیا اومده  .شیر بهش میدی با عشق دورش میگردی .تب کنه تا صبح کنارشی 

حالش بد باشع انگار حال خودت بده .از خرج خودت میزنی لباس براش میگیری .تا اون سیر نشه خودت غذا نمیخوری .کافیه یه ساعت کنارت نباشه دق میکنی .کسی حرفی بزنه بهش چشاشو در میاری .با جون دلت ازش مراقبت میکنی .اصلن نفس روحت میشه پسرت .تمام فکر ذکرت میشه عاقبت بخیریش .نگران آیندشی 

اون وقت یه عروس گیر بیاد .از همه چی محرمت کنه .😒 حق نداری مادرتو فلان جا ببری 

خق نداری به مادرت سر بزنی 

حق نداری کاری براشانجام بدی .خودش باید پاشه 

حق نداری منو به زور ببری خونه مادرت 

خق نداری ببرین دکتر .بقیه بچه هاش ببرن به ما چه 

حق نداری پولی بعش بدی چون خودش حقوق داره 

...

یعنی واقعن روزی برسه همین این زحمتا روانجام بدی بعد کسی بیاد همشو به باد بده ناراحت نیستی ...الان میگی بی خیال به من چه بره خوش باشه 

ولی روزی که پیر شدی اشکت دم مشکته .

خانمای نی نی سایت .نمیگم شوهر فقط در خدمت مادرش باشه .میگم کنار اینکه به زندگیش برسه هوای خانوادشم داشته باشه .هم اجازه نده کسی تو زندگیش دخالت کنه هم اینکه احترام خانوادشو نگه داره ..زمین بشدت گردع .حالا هی بشین به حرفای من بخند 

بچه ها تو رو خدا گزارش کنید دیگه فقط ده نفر هر کی بدنه صلوات میفرستم ببخش اسی

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خوب متقابلا اون دختر هم یک مادر و پدر داره که این کارها رو براش انجام دادند 

اگر زن هم بیشتر زندگیش بشه والدینش و شوهر هم همینطور ،پس کی با هم زندگی مشترک داشته باشند؟

کلن بچه دار شدن یک انتخاب هست ،که توسط والدین انجام شده .پس منتی سر فرزند نیست

کاااااملا موافقم باهات.واقعا من بعضی خانمای این سایت رو میبینم چ چیزایی میگن از همین الان از عروس ایندم متنفر شدم جدی میگم😠

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚

من مخالفم متاسفانه مادر شوهرم من هیچ کدوم از این کارا رو براش نکرده 

اما خب همین که نه ماه تو شکمش بوده کلیه

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2706