2726
امروز روز سومی بود که خوردم 

پیشونیمممم پر جوش شده اصن نداشتم 😨😨😨😨

بعد دو تا جوش کیستی دارم هنوز تکون نخوردن نه درومدن نه رفتن توو 

نمیتونم تحمل کنمممممم😭😭😭

نکنه قرص روم اثر نداره 😭

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   

میخوای سه روزه اثر بزاره؟!

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سه روز ؟ 

حداقل چند ماه باید مرتب بخوری 

حتی اگه وسطش خوب شده باشی و ول کنی برمیگرده

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
اگر بدون تجویز دکتر داری میخوری بدون که داری به بدنت سم تزریق میکنی.

نه زیر نظر پزشک متخصص میخورم بعد از کلی آزمایش هورمونی و کبدی

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   

من شش ماه مصرف کردم و معمولا اولش برون ریزی داره و جوش های زیادی درمیاد ولی بعد خوب میشی 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
   حداقل 3 ماه باید بخوری تا جوشات بهتر بشه.بعدشم وقتی شروع میکنی اولش به مدت 2 هفته جوشا ...

اخه خیلی سخته تحمل کردن اولین چیزیه که وقتی میری جلو آینه میره توو چشت

من یک سال خوردم. عالی بود برام. خیلی راضیم. الان سه سال گذشته و هنوزم صافه صورتم. 

سه روزه جواب نمیگیری. شش برابر وزنت باید بخوری حداقل 😂. تازه اگه جوشای خفن نداشته باشی نتیجه میده. وگرنه بیشتر هم باید بخوری. 

شدن...  ــــــــــــــ إِنَّ اللَّهَ يَرْزُقُ مَنْ يَشَاءُ بِغَيْرِ حِسَابٍ ـــــــــــــ
2706