2737
2734
عنوان

کسی هست قوز قرنیه داشته باشه؟؟

207 بازدید | 11 پست

چند سالگی فهمیدید دارید؟؟؟

دکتر با دستگاه متوجه شد یا عکس گرفتید بعد متوجه شدید؟؟

کار تایپ،پاورپوینت،تحقیق،پروژه های اکسل رو با مناسب ترین قیمت انجام میدم.

من نمیدونم منظورت کردوم قوزه

من گاهی حس میکنم قوز دارم

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

شوهر من داشت، عمل کرذ

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر من داشت، عمل کرذ

چه جوری متوجه شد داره؟

از روی عکس یا دستگاه خوده دکتر؟

چه عملی انجام داد؟

چن وقته عمل کرده؟

2728
چه جوری متوجه شد داره؟ از روی عکس یا دستگاه خوده دکتر؟ چه عملی انجام داد؟ چن وقته عمل کرده؟

نمیدونم از کی و کجا متوجه شده، سال 90 یه چشم رو عمل کرده، سال 96 هم یکی، قبلا بدون عینک اصلا نمیدید، الان عالی شده

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
2738
نمیدونم از کی و کجا متوجه شده، سال 90 یه چشم رو عمل کرده، سال 96 هم یکی، قبلا بدون عینک اصلا نمیدید، ...

سال 90 چن سالش بوده؟؟

من 20 سالمه 

دکتر گفته حداقل تا 5 سال آینده نمیتونم عمل کنم

به خاطر اینکه مشکوک به قوزقرنیه هستم

سال 90 چن سالش بوده؟؟ من 20 سالمه  دکتر گفته حداقل تا 5 سال آینده نمیتونم عمل کنم به خاطر ای ...

33 سالش بود، هی لنز میزاشت به جای عینک ولی باز نمیدید، ولی عملی که سال 96 انجام داد عالی بود، چشم سال 96 دیدش  عالی شده ولی سال 90 نه هنوز یکم تاره