2737
2734

سلام بچه ها

شما وقتی شوهرتون میره با دوستاش البته ماهی ی بار....حس واقعیتون چیه؟ عکس العملتون چیه؟ میخوام بدونم مثل من ته دلتون ناراحت میشین؟خیلی دوس دارم وقتی میخواد بره ناراحتیمو نشون ندم ولی خیلی سخته واسم.راه حل بدین بهم چکار کنم ریلکس تر باشم.

برا خوب کردنِ حالِ آدمها حتما نباید دکتر باشی...یذره "مهربون" باشی کافیه...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😒😒😲😲😲😲😤😤😤😤😡😡😠😠😠🤜🤜🤜🤛🤛🤛👊👊👊🖐🖐🖐🖐ایناعکسوالعمل منن

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻
2731
😒😒😲😲😲😲😤😤😤😤😡😡😠😠😠🤜🤜🤜🤛🤛🤛👊👊👊🖐🖐🖐🖐ایناعکسوالعمل منن

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

دوست ندارم بره بنده خدا اصلا هم نمیره قبلا ول ترین پسر شهر بود ولی الان هرچی میگم برو بیرون یکم هوا بخوری حال و هوات عوض شه قبول نمیکنه میگه دلم نمیخواد دوست دارم پیش تو باشم الان برم دعوا کنم تو شاکی میشی 

تیکر رسیدن به آرزومه 😍😢😔میشه برای رسیدن به آرزوم یه صلوات بفرستین محتاج دعای شما و کمک امام رضام😍❤️😊ممنونم ازتون مهربونا💞🤗تیکر هدفمم هست😉گروه قرمز😬😳😟وزن اولیه 90 با قد 175😢😭😭وزن الان 86😔😔 وزن ایدآل 60😍😍 با یک اراده نیرومند، شرایط دیگر اهمیت چندانی ندارد ☹️من میتونم چون یه دختر کــــــوردم 😍😍پرچم کوردا بالاس.. به امید خدا هم واسه هدفم هم درست شدن زندگی منو همسرم... ایشالله که غصه تو زندگی هیچ کسی راه پیدا نکنه و هیچ زنی حسرت مادر شدن به دلش نمونه و هیچ پدری شرمنده ی زنو بچش نشه و هیچ جوونی محتاج دیگران نباشه واسه همه ی اینا یه صلوات دیگه هم بفرستین شما که زحمت کشیدین تا پایین اومدین و در آخر دوتا صلوات واسه سلامتی امام زمانمون بفرستیم هرچند گوشه ایی از بی انصافی ما بنده هارو نمیگیره ولی باز خودش کلی هست ❤️ اینم بگم هنوز مدرسه میرم 😬 ازدواجم کردم ☺️و عاشق شوهرمم😍😘 ای بلای تو به جانم که تو جانی و جهانی😘👑

معمولا هرجا بره باهمیم ولی بعضی وقتا با دوستاش میره بیرون یا میام خونه خوشحال میشم بهش خوش میگذره 

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤
2738
خودت با دوستات نمیری بیرون؟

چرا ولی خیلی کم....میدونم نباید اینطور باشم ولی دست خودم نیس☹

منم ناراحت میشم

ولی سعی میکنم به روی خودم نیارم

از دوستاش خوشم نمیاد

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

شوهر من هر هفته با یکی از استاداش و چند تا از دوستاش خونه استادشون جمع میشن

شامم همون جا میخورن

من با این قضیه مشکلی ندارم

با شاد بودن شوهرم منم شاد میشم خدایی....

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 

من خیلی خوشحال میشم که بره چون واقعا کارش سخته و تو خونه هم مدام با بچه بازی میکنه دلم براش میسوزه خودم زورکی میفرستمش بیرون .هفته گذشته با خواهرش رفت کوهنوردی خیییییلی خوشحال شدم

دوست ندارم بره بنده خدا اصلا هم نمیره قبلا ول ترین پسر شهر بود ولی الان هرچی میگم برو بیرون یکم هوا ...

چیکار کردی تغییر کرد

شمارش معکوس برای گرفتن دستای پرنسس زمستونیم .خدایاشکرت.اللهم صل علی محمدوآل محمد.عشقم بدنیا اومد.دختر نازم میمیرم برات روزی هزار بار.فدای خنده هات  شیرین عسلم 
2706