2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو رو سرش منت بزاررر پاشو تو خونه ی چایی بیار اونو ۱۰۰ بار بگووو 

باورت میشه منت اسباب بازی که بچگی واسه پسرش خریده هم سرم میزاره.همش میگه از من بهتر وجود نداره.بهم میگن اخه چرا با عروست خوبی!!! )منظورش اینه که باید باهات بد باشم(

منت چی مثلا؟ مادرشوهر انقدر رو میدین بهش که منت هم بزاره؟ ققط سلام خوبین خدافط

منت کارهایی که واسه پسرش کرده حتی.زمانی که من نبودم.بیشتر از 1000 بار گفته به پسرش پول داده.حتی به دروغ میگه ماشین زیر پاتون از منه. واسم عروسی نگرفتن همون عقد محضری میگه خرج عقدت کمتر از تالار نشده.

باورت میشه منت اسباب بازی که بچگی واسه پسرش خریده هم سرم میزاره.همش میگه از من بهتر وجود نداره.بهم م ...

خب بلد نیستی خواهر من با سیاست باش بگو وای فلانی خداروشکر من عروست شدما وگرنه خیلی کارات رو زمین میموند یا بگو میگم الان خیلیا بهت حسودی میکنن ها مادر جور گف چرا بگو چون من عروستم اخه ب سلامتی

خب بلد نیستی خواهر من با سیاست باش بگو وای فلانی خداروشکر من عروست شدما وگرنه خیلی کارات رو زمین میم ...

راستش الان خیلی حالم بده.چند روزه عین خوره این حرف ها و کاراش روحم و میخوره.پسرش هم مثل خودشه.مثلا یه چیز بخره 10 تومن میگه 50 تومن خریدم. ابراز علاقه و محبتم صفر صفر.بریدم از دستش.مامانشم از اون ور

2738
راستش الان خیلی حالم بده.چند روزه عین خوره این حرف ها و کاراش روحم و میخوره.پسرش هم مثل خودشه.مثلا ی ...

غصه نخور اصلا مادرشوهرت ک با حرفات یکم اذیت کن ولی مادرجون اینا بگو وسطش دهنشو ببند

شوهرتم ک یچیزو خرید و ب زبون اورد بگو وظیقته دیگه توهم تو خونه یکار میکنی بگو مثلا لباسشو اتو زدی بگو وای فلانی ببین دستم،خسته شد از بس لباساتو اتو زدم یا بگو جنسش خوب نیستا دیر اتو برمیداره با فاصله بگو

بعد چند سال زندگی بهم میگه واسه پسرم فلان دختر بود.

وای سال اول بعد ازعروسی تو خونشون تو جمع بهم گفت فلانی رو میخواستیم بگیریم واسه پسرمون حیف شد😑 اون روز عروسی دختره بود داست حسرت میخورد😒 بعدش دیگه حسی بهش نداشتم 

آدم ها گاهی چوب اشتباهاتشان را جای دیگری می خورند.جایی که حتی فکرش راهم نمی کنند.حواستان باشد چوبی که به احساس و زندگی دیگران می زنیم؛ تاوان دارد.این دل شکستن ها، این بی انصافی ها ،این بازی دادن ها همه اش تاوان دارد
وای سال اول بعد ازعروسی تو خونشون تو جمع بهم گفت فلانی رو میخواستیم بگیریم واسه پسرمون حیف شد😑 اون ...

چیکار کنم؟ خیلی زورم اومده. دلم میخواد کله شوهرم و بکنم.اخه وقتی این چیزا رو میشنوه سکوت میکنه. بهش گفت برو اینجا کسی نگهت نداشته.برو همون دختر عمت و بگیر.

غصه نخور اصلا مادرشوهرت ک با حرفات یکم اذیت کن ولی مادرجون اینا بگو وسطش دهنشو ببند شوهرتم ک یچیزو ...

منم مثال فامیلام و میزنم که چیکارا برای عروسشون میکنن.خیلی دلم و میسوزونه.از شوهرم متنفر شدم.از بس مادرش منت سرم میزاره اونم سکوت میکنه.

چیکار کنم؟ خیلی زورم اومده. دلم میخواد کله شوهرم و بکنم.اخه وقتی این چیزا رو میشنوه سکوت میکنه. بهش ...

منم ازین جنگ اعصابا زیاد داشتم شوهرم رفت به مامانش گفت زندگی مارو خراب نکنیداونم گفت نمیخواسته ناراحت کنه 😒باید مردا پشتمون باشن اینجوروقتا .البته الان مادرشوهرم منو نمیشناسه الزایمر گرفته

آدم ها گاهی چوب اشتباهاتشان را جای دیگری می خورند.جایی که حتی فکرش راهم نمی کنند.حواستان باشد چوبی که به احساس و زندگی دیگران می زنیم؛ تاوان دارد.این دل شکستن ها، این بی انصافی ها ،این بازی دادن ها همه اش تاوان دارد
منم ازین جنگ اعصابا زیاد داشتم شوهرم رفت به مامانش گفت زندگی مارو خراب نکنیداونم گفت نمیخواسته ناراح ...

مگه سنش بالاس؟ 

زورم میاد که میشینه گلگی خانواده دامادش و میکنه و بد مادرشوهر و خواهرشوهر دخترش و بهم میگه بعد خودش صد برابر بدتر سر من اورده.

مگه سنش بالاس؟  زورم میاد که میشینه گلگی خانواده دامادش و میکنه و بد مادرشوهر و خواهرشوهر دختر ...

اره ۸۳سالشه الان.همه بدیای بقیه رو میبینن نه خودشونو 

2706